• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Chorzów

 

Helen Doron po godzinach

 1. Kangi Club: Zapraszamy na nasze bezpłatne zajęcia dodatkowe z języka angielskiego „Kangi Club”! Na zajęciach będziemy bawić się i grać po angielsku, a na koniec każdy zabierze ze sobą cały pakiet własnoręcznie wykonanych przez siebie prac. Aktualne terminy zajęć podane są na naszym facebookowym fanpage’u oraz w Centrum.
 2. Półkolonie letnie i zimowe: Wraz z Fundacją Edukacyjną „Kombinatory” co roku organizujemy tematyczne półkolonie letnie i zimowe dla dzieci w wieku 4- 10 lat. Oferujemy pełną opiekę, fascynujący program zajęć oraz wyżywienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.kombinatory.pl
 3. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju dodatkowe warsztaty oraz wycieczki.Współpracując z Fundacją Edukacyjną „Kombinatory” dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były dla dzieci ciekawe i rozwijały ich zainteresowania.W roku szkolnym 2015/2016 proponujemy nasze nowości publikowane w newsletterach „Jesień z Kombinatorami”, „Zima z Kombinatorami” i „Wiosna z Kombinatorami”. Proponujemy niecodzienne zajęcia sportowe, wycieczki krajoznawczo-edukacyjne, warsztaty tematyczne z elementami wykładów, samodzielne wykonywanie doświadczeń, DIY i wiele innych!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.kombinatory.pl

 

Urodziny: Helen Doron wraz z Fundacją Edukacyjną „Kombinatory” zachęcają do zorganizowania niezapomnianych urodzin Państwa pociech! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą

 

 

 
Call Now Button