• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Konin Helen Doron

 

Aktualności

 • Exam Preparation Centre

  Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy status centrum przygotowującego do i przeprowadzającego egzaminy Cambridge na poziomach Starters, Movers, Flyers, KET (Key English Test), PET (Preliminary English Test), FCE (First Certificate in English), CAE (Cambridge Advanced English). Poniżej certyfikat “Exam Preparation Centre”.

  2018 Preparation Centre Certificate

   

 • Lekcje pokazowe dla nowych uczniów

  Informujemy, że lekcje pokazowe dla nowych uczniów będą odbywały się w dniach 29-30 sierpnia 2018. Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w lekcji pokazowej w sekretariacie pod nr tel: 501 073 922, 515 085 269 lub 509 375 950. Osoby, które zgłosiły już swoje dzieci zostaną poinformowane o dokładnym terminie lekcji pokazowej telefonicznie.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

  Zajęcia dla grup kontynuujących naukę rozpoczną się 6 września 2018 (czwartek). Informację co do dnia i godziny zajęć dla konkretnych grup otrzymają Państwo telefonicznie w drugiej połowie sierpnia. Do zobaczenia wkrótce!

 • Ceremonia wręczenia certyfikatów Cambridge Young Learners English 2017

  Link do Ceremonia wręczenia certyfikatów Cambridge Young Learners English 2017

 • Niemożliwe staje się możliwie, gdy działamy razem…

  O tym, że niemożliwe staje się możliwie, gdy działamy razem przekonałem się próbując zarezerwować on-line bilety do Alhambry (kompleksu pałaców i ogrodów arabskich) w Granadzie w Hiszpanii, którą pragnąłem odwiedzić podczas rodzinnych wakacji. Niestety okazało się, że rezerwacja wspomnianych biletów za pomocą polskich kart kredytowych jest niemożliwa. Wówczas wpadłem na pomysł, że w Granadzie musi być choć jedna szkoła Helen Doron. I miałem rację! Skontaktowałem się z panią dyrektor szkoły Elsy Gassa Garcia i poprosiłem ją o zakup biletów dla mojej rodziny. Oczywiście Elsy zgodziła się, a moja rodzina i ja odebraliśmy od niej bilety podczas pobytu w Granadzie 29 lipca 2017r. Była to również doskonała okazja, by odwiedzić hiszpańską szkołę Helen Doron i poznać Panią dyrektor. A oto pamiątkowe zdjęcie z naszej wizyty.