Angielski daje możliwość komunikowania się z całym światem – mówią rodzice naszych uczniów. - Angielski dla dzieci metodą Helen Doron - nauka, kursy, zabawa

Angielski daje możliwość komunikowania się z całym światem – mówią rodzice naszych uczniów.

Świadomi profitów, jakie płyną z wczesnej nauki, Marina i Leonard z Chorwacji, zapisali swoje córki – Ana lat 4 i Maria lat 2 – na zajęcia w szkole Helen Doron English. Dziś są bardzo zadowoleni ze swojej decyzji.

„Dziewczynki uwielbiają przychodzić na zajęcia Helen Doron, dobrze się bawią, tańczą, śpiewają i grają w gry wraz z lektorem i innymi dziećmi. Nawet w domu udają, że są na zajęciach! Angielski Any jest dużo lepszy niż jej rówieśników ze szkoły, wyróżnia ją poprawna wymowa oraz bogate słownictwo. Córki są dumne ze swojej znajomości angielskiego, lubią opowiadać innym o swoim nauczycielu, znajomych ze szkoły Helen Doron oraz tym, co tam robią.”

Marina, która chciałaby lepiej znać angielski, wyjaśnia, dlaczego posłała dzieci do szkoły językowej w tak wczesnym wieku: „Jeśli jesteś dobry z angielskiego, w szkole będziesz mieć więcej pewności siebie i bez problemu zakwalifikujesz się na różne programy uczniowskiej wymiany. Dorośli z dobrą znajomością angielskiego, lepiej sobie radzą w biznesie, a z mojego doświadczenia wynika, że najlepsze oferty pracy są zarezerwowane dla pracowników z płynnym angielskim.”

Dlaczego akurat metoda Helen Doron English? „Metoda Helen Doron została stworzona z myślą o małych dzieciach, które chłoną wiedzę jak gąbki i bardzo łatwo się uczą. Zajęcia są dla nich dobrą zabawą, pełne piosenek i zabaw sprawiają, że dzieci uczą się angielskiego tak jak języka ojczystego. Najpierw uczą się słownictwa, którego używają w rozmowach, a potem nabywają umiejętności czytania. Nauka czytania jest dla nich prosta, bo już znają słówka.” Rodzina na co dzień używa różnych aplikacji Helen Doron w domu i bardzo podobają im się te nowoczesne narzędzia do nauki języka.

Call Now Button