X
 
  • Niemowlęta 0 - 2

    Maluszki od 3-24 miesiąca życia chłoną angielski i kształtują swój rozwój psychomotoryczny.

 

Dzieci 0 – 3

Podaruj swojemu dziecku dodatkowy język ojczysty, stymulując jednocześnie lepszy rozwój jego motorycznych i mentalnych sprawności.

Dla każdego rodzica jego maleństwo jest największym skarbem. W kilkumiesięcznym dziecku tkwi niewyobrażalny wprost potencjał. Mózg niemowlęcia jak gąbka chłonie dźwięki z otoczenia. Uczy się je rozpoznawać. Następnie powtarzać oraz nadawać im znaczenie.

Jeśli stworzymy maluszkowi okazje do regularnego kontaktu z wieloma językami, będzie ono w stanie nauczyć się perfekcyjnie posługiwać nieograniczoną ich liczbą. Metoda Helen Doron wykorzystuje potencjał niemowlęcego umysłu do nauki języka angielskiego. Takie naturalne nauczanie można rozpocząć już w wieku 3 miesięcy.

Baby’s Best Start (BBS)

Dla dzieci od 3 do 24 miesiąca życia, szkoły językowe Helen Doron English przygotowały kurs Baby’s Best Start. Radosne poznawanie otaczającego świata, przez piosenki, rymowanki i wyliczanki wspomaga rozwój dziecka i pozwala osłuchiwać się z językiem. W toku zajęć najmłodsi są w stanie poznać nawet 550 słów i wyrażeń. Wszystko w naturalny sposób, tak samo jak w przypadku mowy ojczystej.

Baby‘s Best Start dba także o wszechstronny rozwój małego dziecka. Zajęcia pomagają budować poczucie pewności siebie, doskonalą pamięć i koordynację ruchową. Wszystkim zmysłom dostarczane są urozmaicone bodźce, wspomagające rozwój słuchu, wzroku, węchu, smaku i dotyku. Dzięki niezwykłej elastyczności aparatu mowy, nauka w tym okresie pozwala na przyswojenie wzorcowej angielskiej wymowy. Badania wykazały, że maluchy mające w tym czasie częsty kontakt z językiem, uczą się go tak, jak dzieci dwujęzyczne. Dodatkowo dzieci poznają podstawowe znaki języka migowego dla niemowląt, który wspomaga ich umiejętności komunikacyjne.

W kursie Baby’s Best Start do aktywnego udziału w zajęciach zapraszani są także rodzice. Dzięki nim najmłodsi czują się bezpiecznie i w pełni mogą oddać się zabawie. Z kolei dla rodziców jest to niebywała szansa, by spojrzeć na świat oczami dziecka, pogłębić więź ze swoją pociechą, a przy okazji przypomnieć sobie co nieco z angielskiego.

Zestawy do nauczania metodą Helen Doron stanowią integralną część kursów realizowanych w licencjonowanych Centrach Helen Doron. Kliknij tutaj aby otrzymać informacje o możliwości zapisania dziecka na zajęcia w najbliższej okolicy. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

HDE_BBS_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

Toddler’s Best Start

Kurs dla dzieci od 15-ego miesiąca życia do 3 lat. Angielski nauczany jest poprzez zabawy, rymowanki oraz 28 oryginalnych piosenek inspirowanych muzyką z całego świata. Dzieci poznają angielski w czasie zabawy oraz grania w gry. Rozwijają także swoje umiejętności motoryczne i poznają elementy matematyki. Dodatkowo kurs może również zawierać naukę czytania. Do programu nie jest dołączony filmik, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem dla rodziców, którzy wolą, by ich dzieci zaczęły oglądać bajki w późniejszym wieku. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

It’s a Baby Dragon

Kurs dla dzieci od 15 miesiąca życia do momentu skończenia 3 lat. It’s a Baby Dragon to radosny i muzyczny wstęp do nauki języka angielskiego.

Książę Sam, kot Fluffy i smok Dragon wprowadzą maluszki w świat języka angielskiego. Dzieci z łatwością nauczą się języka angielskiego metodą naturalną, w czasie kiedy uczą się języka ojczystego. Kurs It’s a Baby Dragon może być kursem startowym dla maluchów, które zaczynają przygodę z metodą Helen Doron oraz kursem kontynuującym dla tych, które skończyły Baby’s Best Start. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

Learning-Set_Baby-Dragon

 

Angielski Helen Doron przybliża świat

The Waving Song