X
 
  • Dzieci 2-6

    Dzieci doskonalą język mówiony wraz z kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”.

 

Angielski dla dzieci od 3 do 6 lat

Dzieci świetnie się bawią, a angielski sam wchodzi im do głowy!

Między 3 a 6 rokiem życia dzieci odkrywają świat z niespożytą energią. Dzięki pełnym zabaw i atrakcji programom dostosowanym do tej grupy wiekowej, metoda Helen Doron pozwala skierować ich zapał na naukę angielskiego. Skutecznym narzędziem nauki dla dzieci w tym wieku są piosenki, rymowanki i bajki.

Oferowane kursy: Fun with Flupe, More Fun with Flupe, Nat and friends, Polly Reads and Writes pozwalają dziecku utrwalić strukturę zdań i zwiększają zasób słownictwa. Uczą również właściwej wymowy oraz, opcjonalnie, podstaw czytania i pisania po angielsku. Te kursy to doskonała baza i wstępne przygotowanie do egzaminu językowego Cambridge Young Learners English.

Polly Reads and Writes 5-9 lat

Uczenie się angielskiego kursem Helen Doron Read and Write to świetna zabawa. Unikatowe, oryginalne oraz interaktywne książki angażują dzieci w wieku 5-9 lat do nauki czytania i pisania. Materiał jest przerabiany razem z lektorem w czasie zajęć, a potem w domu uczniowie kontynuują naukę, sami lub z rodzicami, używając tabletu bądź smart phone’a. Urządzenia te są wyposażone w interaktywne aplikacje. Dzieci nabywają umiejętność czytania i pisania przy znikomej pomocy ze strony dorosłych, napędza je ciekawość i radość uczenia się. Aplikacje do wykorzystania w domu korespondują z materiałem przerabianym na lekcjach. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

read and write

 

Fun with Flupe 3-6 lat

Kurs Fun with Flupe przygotowany został przez ekspertów z dziedziny pedagogiki i psychologii rozwojowej z myślą o dzieciach kontynuujących naukę po zajęciach Baby’s Best Start i tych rozpoczynających naukę w wieku od 2 do 5 lat. Przygody chłopczyka Paula, jego babci Granny Fix i włochatego stworka Flupa, przedstawione w 12 kreskówkach, uczą podstawowego słownictwa i struktury zdań w języku angielskim. Scenki i dialogi pokazują zastosowanie całych wyrażeń, które naśladowane są przez dzieci. Piosenki, gry i zabawy, pozwalają poszerzać zasób słownictwa i ćwiczyć prawidłową wymowę.

Rodzice mogą brać udział w zajęciach. Ich obecność sprawia, że w grupie rówieśników dziecko czuje się pewniej. Przyjazna atmosfera służy rozwijaniu u dziecka społecznych umiejętności oraz zdolności poznawczych.

Program Fun with Flupe zwiera: 4 książki, materiały dźwiękowe oraz video do słuchania i oglądania w domu. A także broszurę informacyjną dla rodziców. Starsze dzieci otrzymują także kartę klubową do platformy multimedialnej z grami utrwalającymi słownictwo – Kangi Club. Dzięki temu dziecko ma stały kontakt z językiem i uczy się w naturalny sposób, podczas zabawy. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

HDE_FWF_Learning_Set_Image_26_07_15_A_11

More Fun with Flupe 4-6 lat

Ukończenie kursu Fun with Flupe to dopiero początek przygody z angielskim. Jego odkrywanie może być kontynuowane w ramach programu More Fun with Flupe, dedykowanego dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. W czasie trwania zajęć maluchy utrwalają podstawowe struktury angielskich zdań, a zasób opanowywanego przez nie słownictwa wzrasta o kolejne 650 słów i wyrażeń. Podobnie jak w przypadku poprzednich kursów, wykorzystujemy elementy kultury dziecięcej krajów anglojęzycznych: rymowanki, wierszyki, piosenki i zabawy. Zestaw materiałów More Fun with Flupe zawiera: 4 kolorowe książeczki, materiały dźwiękowe oraz video do słuchania i oglądania w domu. Filmik przedstawia przygody Paula, Granny Fix i stworka Flupa. Dołączona została także broszurka informacyjna, zawierająca najważniejsze wskazówki dla rodziców. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

HDE_MFWF_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

Nat and Friends dla dzieci w wieku 5-6 lat

Ten kurs jest odpowiedni dla dzieci zaczynających uczyć się angielskiego metodą Helen Doron oraz dla kontynuujących naukę, które skończyły More fun with Flupe. Dzieci uczą się mówić po angielsku w towarzystwie psa Polly (Polly the Collie) i kota Nata (Nat the Cat) wspólnie podróżujących po świecie. Polly i Nat spotykają na swojej drodze nowych przyjaciół, np. Czerwonego Kapturka, trzy świnki – bohaterów popularnych bajek dla dzieci – i pomagają im rozwiązywać różne problemy i w efekcie uratować świat. W każdym z ośmiu epizodów jest przedstawiona inna historia. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

uHDE_NAF_Learning_Set_Image_14_07_16_A_1-768x563

English through Drama

Dzieci uczą się angielskiego na podstawie klasycznych bajek. Celem zajęć jest przygotowanie scenicznej adaptacji z wykorzystaniem elementów tradycyjnej brytyjskiej pantomimy. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

Hickory, Dickory Dock!

Fun with Flupe