X
 
  • Dzieci 6-12

    Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu.

 

Angielski dla dzieci od 6 do 12 lat

Uczenie dzieci rymowanych wierszyków pomaga im w późniejszej nauce czytania i pisania - w każdym języku.

Helen Doron English przygotowało szereg kursów dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkoły podstawowej. Dzięki naszym programom, uczniowie polubią angielski i poprawią osiągane wyniki. Uczniom wieku 6-12 lat Helen Doron oferuje następujące kursy:

Alphaboat

Polly Reads and Writes

Jump with Joey

More Jump with Joey

Play On in English

Botty The Robot

Paul Ward Explores 

Paul Ward’s Adventures 

Kładziemy w nich nacisk na doskonalenie umiejętności spontanicznego budowania zdań, zwiększenie zasobu słownictwa, utrwalenie właściwej wymowy oraz trening czytania i pisania. Przygotowują one tym samym do egzaminów językowych Cambridge Young Learners English.

Polly Reads and Writes 5-9 lat

Uczenie się angielskiego kursem Polly Reads and Writes to świetna zabawa. Unikatowe, oryginalne oraz interaktywne książki angażują dzieci w wieku 5-9 lat do nauki czytania i pisania. Materiał jest przerabiany razem z lektorem w czasie zajęć, a potem w domu uczniowie kontynuują naukę, sami lub z rodzicami, używając tabletu bądź smart phone’a. Urządzenia te są wyposażone w interaktywne aplikacje. Dzieci nabywają umiejętność czytania i pisania przy znikomej pomocy ze strony dorosłych, napędza je ciekawość i radość uczenia się. Aplikacje do wykorzystania w domu korespondują z materiałem przerabianym na lekcjach. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

read and write

Alphaboat 5-8 lat

To nowy kurs Helen Doron English, w którym tytułowy bohater – Alphaboat wraz z przyjaciółmi przeżywają ekscytująca przygody. Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Program obejmuje 16 piosenek i 8 wciągających, oryginalnych odcinków animowanych. Uczniowie spotykają w nich znanych i lubianych bohaterów: Polly the Collie i Nat the Cat, i uczą się 1200 nowych słów, nabierają pewności w czytaniu, pisaniu i mówieniu po angielsku. W miarę rozwoju akcji uczniowie poznają znaczenie przyjaźni i innych ważnych wartości życiowych.

Wprowadzone w czasie zajęć piosenki, ćwiczenia i zabawy sprawiają, że nauka języka staje się łatwa i przyjemna

Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, używane do codziennego słuchania w domu, są dostępne online. Jest to wyjątkowy kurs zintegrowany ze specjalnie przygotowaną do nauki języka aplikacją – AlphaChat. Zeszyt ćwiczeń jest opcjonalnym dodatkiem do kursu dla uczniów z podstawowymi umiejętnościami czytania i pisania.

Kurs jest przeznaczony dla nowych i kontynuujących naukę metodą Helen Doron uczniów.

 Jump with Joey 6-9 lat

To kurs języka angielskiego dla dzieci początkujących w wieku 6-9 lat oraz dla tych, które ukończyły kursy Fun with Flupe.

Kurs składa się z 12 historyjek, dostępnych również jako bajki do oglądania w domu. Dzieci uczą się głównie języka mówionego, a dla tych, które zaczynają naukę czytania i pisania po angielsku, przygotowano specjalne ćwiczenia oraz multimedialny program, pomagający nabyć te trudne umiejętności.

Tytułowy bohater kursu – Joey – to dobrze znany naszym obecnym uczniom mały kangurek, synek naszej maskotki kangurzycy Kangi. Oprócz Kangi i Joey’ego wystąpią także dziewczynka Millie oraz 7-letni chłopczyk Paul Ward. Dzięki ich przygodom dzieci szybko i skutecznie nauczą się angielskiego, a także łatwiej zrozumieją otaczający je świat. Tematyka kursu dotyczy takich kwestii jak: przyjaźń, zdrowe żywienie, czy ekologia.

Ponadto Jump with Joey to jeden z pierwszych interaktywnych i multimedialnych kursów językowych dla dzieci. Każda z książeczek ma kilka stron wzbogaconych o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną”, dzięki której świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze. To nowe rozwiązanie technologiczne doskonale nadaje się do uczenia angielskiego w domu. Sprawia, że dzieci są zaangażowane oraz daje im dodatkową okazję, by osłuchiwały się z językiem i poszerzały swoje językowe umiejętności. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

HDE_JWJ_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

 

More Jump with Joey 7-9 lat

Kurs dla dzieci w wieku 7-9 lat, które ukończyły Jump with Joey. Epizody opowiadają dalsze przygody Paula, Millie, Kangi i Joey’ego w Storyville. Dzieci uwielbiają uczyć się angielskiego dzięki naszym magicznym książeczkom z tzw. trójwymiarową rzeczywistością. Kurs zawiera m. in. 25 piosenek i opiera się na wielu angażujących grach i wesołych aktywnościach. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

HDE_MJWJ_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

 Play On in English 6-10 lat

Kurs Play On in English jest programem przeznaczonym dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. W jego trakcie uczniowie poznają około 1050 słów i doskonalą ich spontaniczne użycie w różnych sytuacjach. Ważnym elementem kursu są krótkie przedstawienia i scenki teatralne, które pozwalają uczniowi rozwinąć ekspresję w języku angielskim oraz swój potencjał aktorski.

Kurs Play On in English zapewnia stały i częsty kontakt z językiem. Poza zajęciami dzieci słuchają materiałów dźwiękowych w domu. Korzystają również z platformy multimedialnej Kangi Club. Rodzice mogą wspierać proces nauczania korzystając ze wskazówek zawartych w przygotowanej specjalnie dla nich broszurze. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

HDE_PO_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

 Botty the Robot 7-10 lat

Kurs Botty the Robot jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Głównym celem zajęć jest nauka czytania i pisania w języku angielskim. Wykorzystujemy technikę czytania globalnego, dzięki której nasi uczniowie unikają błędu czytania angielskich wyrazów, tak jak w języku polskim – litera po literze. W toku zajęć uczeń poznaje ponad 1400 wyrazów. Ćwiczy również  zastosowanie podstawowych struktur gramatycznych. Przyswajanie nowych zwrotów i umiejętności wspiera zabawny film o przygodach sympatycznego robota Botty.

Dodatkowe materiały obejmują materiały dźwiękowe do słuchania w domu, skrypt i cztery ilustrowane książeczki przeznaczone do nauki pisania i czytania. Kurs może być z powodzeniem stosowany również przez uczniów z dysleksją. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

HDE_Botty_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

 

Paul Ward Explores 8-14 lat

Osiem oryginalnych historii w akompaniamencie niezwykłych piosenek oraz wiele angażujących zadań językowych składa się na nowy kurs „Paul Ward Explores”. Dzięki temu programowi dzieci i nastolatkowie z powodzeniem nauczą się angielskiej wymowy, czytania oraz pisania. Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, w wieku 10-14 lat, jak i dla uczniów metody Helen Doron, którzy ukończyli poziom A 1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Program wprowadza około 1800 angielskich słów. Wszystkie materiały anglojęzyczne do tego poziomu, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

Paul Ward’s Adventures 9 – 15 lat

Paul Ward’s Adventures jest nowym kursem dla uczniów na poziomie średnio zaawansowanym, przeznaczonym dla tych, którzy ukończyli Paul Ward Explores.

Razem z głównym bohaterem, Paulem Ward, odwiedzamy osiem państw, poznajemy ich historię i kulturę. Kurs zawiera oryginalne piosenki w stylu pop, ciekawe teksty, nagrania oraz ćwiczenia bazujące na zadaniach egzaminacyjnych.

Podczas kursu uczniowie świetnie się bawią, poszerzają znajomość zagadnień gramatycznych oraz zasób słownictwa na poziomie A1, a częściowo na poziomie A2 sprawności językowej według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Zajęcia są bogate w atrakcyjne gry i zabawy oraz pełne pozytywnej energii. Przebieg zajęć jest tak przygotowany, aby angażować wzrokowców, słuchowców i kinestetyków.

Zaawansowana opcja kursu oferuje dodatkowy podręcznik, w którym zamieszczono kolejne ćwiczenia sprawdzające znajomość zagadnień gramatycznych w oparciu o słownictwo zawarte w głównych czterech podręcznikach.

Uczniowie kursu uczą się mówić po angielsku naturalnie, tak jak w języku ojczystym, doskonalą znajomość gramatyki, umiejętność mówienia, pisania dłuższych wypowiedzi, czytania ze zrozumieniem i rozumienia ze słuchu.

Jump with Joey wirtualna rzeczywistość

Jump with Joey