Angielski dla dzieci i młodzieży Gubin - Helen Doron

694 728 935
ul. Nowa 5, 66-620 Gubin
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.06.2024 Relacja uczeń – nauczyciel: jak ją budujemy w Helen Doron English?

Interesujemy się: pytamy naszych uczniów, jak się czują, co przeżyli, jakie mają plany.
Rozmawiamy: zachęcamy dzieci, by mówiły o swoich przeżyciach, przemyśleniach i emocjach po angielsku.
Słuchamy: jesteśmy czuli na potrzeby i problemy
Współpracujemy: traktujemy uczniów Helen Doron z szacunkiem.

31.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Porozmawiajmy

ul. Nowa 5, 66-620 Gubin

 

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Gubinie

    Helen Doron English to znana z efektywności szkoła językowa Gubin. Na szczególną uwagę zasługuje stosowana tu metoda Helen Doron w Gubinie, która zakłada naturalne uczenie się drugiego języka od najmłodszych lat życia. Filia Helen Doron English ma szeroką ofertę kursów językowych o spójnym, wieloletnim programie. Stawiamy na kreatywne podejście do nauki, udowadniając, że rozwój językowy może stanowić świetną zabawę. Zatrudniamy lektorów doświadczonych w pracy z dziećmi i korzystamy z nowoczesnych narzędzi dydaktycznych.

    Angielski dla dzieci w Gubinie

    Jeśli interesuje Cię nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Gubinie, wybierz zajęcia w małej grupie rówieśniczej. Maluchy nie tylko efektywniej uczą się w niej języka angielskiego, ale również budują zdrowe relacje z otoczeniem. Połączenie zajęć stacjonarnych i narzędzi online gwarantuje najlepsze rezultaty, ponieważ uczniowie Helen Doron English mogą mieć kontakt z angielskim nawet 14 razy w tygodniu. W ten sposób szybko i bezwysiłkowo uczą się prawidłowej wymowy i samodzielnego formułowania zdań – bez żmudnego zapamiętywania reguł gramatycznych!