Angielski dla dzieci i młodzieży Jawor - Helen Doron

+48 797 755 053
+48 797 878 075
ul. 1 maja 11, 59-400 Jawor

O nas

Centrum kierowane jest przez Kamilę Parka. Pasję do pracy z dziećmi oraz nauczania języka angielskiego odkryła podczas pobytu zagranica. W 2012 roku odkryła metodę Helen Doron i była pod wrażeniem

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Oferujemy przygotowanie do egzaminów Cambridge YLE, KET i PET dla naszych starszych uczniów w ramach istniejącego kursu.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. 1 maja 11, 59-400 Jawor

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jawor

    Czy znasz sposób na zachęcenie dziecka do nauki języków obcych? Poznaj nasze pomysły, bazujące na sprawdzonej technice od ponad trzydziestu lat. Metoda Helen Doron w Jaworze stosowana jest skutecznie przy zachwycającej aprobacie uczestników. Jak to możliwe? Oferujemy zajęcia dla dzieci już od czwartego miesiąca życia. Edukujemy poprzez zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Jaworze to sprawdzone rozwiązania w nowoczesnej formie.

    Szkoła językowa Jawor

    Proponujemy angielski dla dzieci w Jaworze, oparty o naukę w formie zabawy. Zajęcia to wyjątkowe atrakcje dla każdej z grup wiekowych. Na lekcjach dzieci słuchają dźwięków, piosenek, wykonują zadania, bawią się i osłuchują z językiem. Angielski staje się naturalny. Zarówno w rozumieniu jak i w użyciu. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego chcemy, aby jak najszybciej stał się on drugim językiem Twojego dziecka. Posiadamy wyjątkową, doświadczoną kadrę i nowoczesne pomoce dydaktyczne (jak aplikacje multimedialne).