Angielski dla dzieci i młodzieży Jawor - Helen Doron

+48 797 755 053
+48 797 878 075
ul. 1 maja 11, 59-400 Jawor

O nas

Centrum Helen Doron English rozpoczęło swoją działalność w Jaworze w 2011 roku. Od 2021 jest kierowane przez Kamilę Parka, długoletnią nauczycielkę języka angielskiego. Szkoła oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Organizujemy półkolonie, sleepovery, imprezy okolicznościowe oraz zajęcia przygotowujące  uczniów do egzaminów Cambridge ESOL.

Nasi nauczyciele mają nie tylko duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ale także ogromną pasję. Zapraszamy serdecznie.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Oferujemy przygotowanie do egzaminów Cambridge YLE, KET i PET dla naszych starszych uczniów w ramach istniejącego kursu.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

image 1 - Helen Doron English

Cześć. Jestem Kamila. Od 11 lat nauczycielka Helen Doron English. Od 12 mama cudownej córki, a od prawie 4 równie cudownego syna. Dumna, szczęśliwa i na pewno spełniona, w każdej z tych dziedzin. W pracy tutaj zakochałam się już od pierwszego dnia. Urzekło mnie w niej wszystko, poczynając od energicznych dzieci, ich zaangażowanych rodziców, poprzez metodę pomagającą rozwijać się każdego dnia, aż po niesamowicie ciepłą i rodzinną atmosferę. Chyba już od początku czułam, że to jest moje miejsce na świecie. Już drugi rok prowadzę tę szkołę na własną rękę. Nie ukrywam, że jest to wyzwanie, ale każdy kto mnie zna – wie, że nie należę do osób, które od nich stronią. Nasz zespół się powiększa, a i uczniów stale przybywa. Daje mi to poczucie, że robimy to dobrze i nie mamy zamiaru przestać, gdyż mamy głowy pełne pomysłów i moc do ich realizacji. Każdy Wasz uśmiech, dobre słowo oraz uznanie dla naszej pracy dodaje mi siły.

Dziękuję za zaufanie i zapraszam do naszej Helen Doron’owej rodziny.

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jawor

    Czy znasz sposób na zachęcenie dziecka do nauki języków obcych? Poznaj nasze pomysły, bazujące na sprawdzonej technice od ponad trzydziestu lat. Metoda Helen Doron w Jaworze stosowana jest skutecznie przy zachwycającej aprobacie uczestników. Jak to możliwe? Oferujemy zajęcia dla dzieci już od czwartego miesiąca życia. Edukujemy poprzez zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Jaworze to sprawdzone rozwiązania w nowoczesnej formie.

    Szkoła językowa Jawor

    Proponujemy angielski dla dzieci w Jaworze, oparty o naukę w formie zabawy. Zajęcia to wyjątkowe atrakcje dla każdej z grup wiekowych. Na lekcjach dzieci słuchają dźwięków, piosenek, wykonują zadania, bawią się i osłuchują z językiem. Angielski staje się naturalny. Zarówno w rozumieniu jak i w użyciu. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego chcemy, aby jak najszybciej stał się on drugim językiem Twojego dziecka. Posiadamy wyjątkową, doświadczoną kadrę i nowoczesne pomoce dydaktyczne (jak aplikacje multimedialne).