Angielski dla dzieci i młodzieży Jawor - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. 1 maja 11, 59-400 Jawor

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jawor

  Czy znasz sposób na zachęcenie dziecka do nauki języków obcych? Poznaj nasze pomysły, bazujące na sprawdzonej technice od ponad trzydziestu lat. Metoda Helen Doron w Jaworze stosowana jest skutecznie przy zachwycającej aprobacie uczestników. Jak to możliwe? Oferujemy zajęcia dla dzieci już od czwartego miesiąca życia. Edukujemy poprzez zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Jaworze to sprawdzone rozwiązania w nowoczesnej formie.

  Szkoła językowa Jawor

  Proponujemy angielski dla dzieci w Jaworze, oparty o naukę w formie zabawy. Zajęcia to wyjątkowe atrakcje dla każdej z grup wiekowych. Na lekcjach dzieci słuchają dźwięków, piosenek, wykonują zadania, bawią się i osłuchują z językiem. Angielski staje się naturalny. Zarówno w rozumieniu jak i w użyciu. Jako lider ES (English as a Second Language) chcemy, aby jak najszybciej stał się on drugim językiem Twojego dziecka. Posiadamy wyjątkową, doświadczoną kadrę i nowoczesne pomoce dydaktyczne (jak aplikacje multimedialne).

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem