Angielski dla dzieci Jerzmanowice - Centrum Helen Doron

Studio Helen Doron English Jerzmanowice powstało w 2021 roku. Założycielem i dyrektorem jest Ewa Wcisło.

Studio Helen Doron English Jerzmanowice mieści się przy ulicy Jana Pawła II 95 na terenie malowniczej jury krakowsko-częstochowskiej, niedaleko Doliny Będkowskiej i Ojcowa.

Nauczyciele

Nasi nauczyciele to nie tylko doskonale przygotowani profesjonaliści, ale przede wszystkim pasjonaci uczenia języka angielskiego, którzy uwielbiają pracę z dziećmi. Każdy z naszych nauczycieli ukończył wewnętrzne szkolenia Helen Doron Early English, które w szczególny sposób przygotowują do pracy z bardzo małymi dziećmi, skupiając się nie tylko na metodyce, ale przede wszystkim w aspekcie psychologicznym. Czekający na dzieci rodzice, słyszą nieustanny śmiech, brawa i radosne śpiewanie wydobywające się zza drzwi sal, w których odbywają się zajęcia.

Urodziny
Obchodzimy Wasze urodziny!

Świętowanie urodzin jest dla każdego malucha ważne, dlatego pozwalamy sobie w ten szczególny dzień wręczyć mały upominek, śpiewamy wspólnie Happy Birthday i częstujemy słodkością za (zgodą rodziców).

Kalendarium

Nasz rok szkolny 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami. Dokładne informacje o przebiegu i dniach wolnych od zajęć podamy przed rozpoczęciem wrześniowych lekcji.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Jana Pawla II 95, 32-048 Jerzmanowice

nr konta: 28 1600 1462 1838 8981 5000 0001 BNP Paribas

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem