Angielski dla dzieci Józefów - Centrum Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Wawerska 21A, 05-410 Józefów

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Józefów

  Zajęcia angielskiego dla dzieci są pełnymi przygód, wyjątkowej zabawy i kreatywnych zadań czasem, który dzieci uwielbiają. Przygotowaliśmy ofertę edukacyjną, która zachwyca unikalnością. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Józefowie to miejsce, w którym nauka przez zabawę przynosi zdumiewające rezultaty. Dzięki powstałej ponad trzydzieści lat temu metodzie dzieci uczą się języka obcego jak nauki gry na instrumencie muzycznym, poznając tajniki poprzez osłuchanie.

  Szkoła językowa Józefów

  Metoda Helen Doron w Józefowie jest ugruntowana i skuteczna. Jej efekty widoczne są w krótkim czasie. Już 3 miliony uczniów nauczyło się angielskiego i stosuje go jako drugi język, zaraz po ojczystym. Stosujemy nowoczesne metody nauczania. Jesteśmy liderem w branży ESL (English as a Second Language). Nasze efekty widoczne są w postaci umiejętnego użycia języka angielskiego przez dziecko w codzienności. Angielski dla dzieci w Józefowie? Zapraszamy do grup, skupiających dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem