Angielski dla dzieci Kalisz - Centrum Helen Doron

Nauka angielskiego metodą Helen Doron w Kaliszu

Nasza Szkoła istnieje w Kaliszu od 2003 r. Do roku 2013 siedziba szkoły mieściła się w kamienicy przy ul. Śródmiejskiej 15, jednak ze względu na duże problemy z parkingiem dla naszych klientów zmieniliśmy lokalizację i obecnie mieścimy się w budynku galerii MINI PARK przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42 a (dawna H. Sawickiej) na pierwszym piętrze. Z pewnością jest to miejsce znane wielu mieszkańcom Kalisza. Od samego początku jesteśmy licencjonowanym Centrum Helen Doron English.

Nasza Kadra

Przechwytywanie e1613381962932
Izabela Bernat-Kucharska

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na wydziela Zarządzania i Marketingu. Współpracę z Helen Doron rozpoczęła w 2003 roku zakładając w Kaliszu Centrum nauczania tą metodą. Jako Dyrektor i założycielka Centrum zajmuje się wszystkimi administracyjnymi sprawami związanymi z działalnością szkoły. Uwielbia pracę z dziećmi i łatwo nawiązuje z nimi kontakt. Cyklicznie prowadzi warsztaty Bajkoczytania oraz spotkania z dziećmi w kinie Helios . Mama 2 dzieci.

ola Small
Aleksandra Trafna

Absolwentka pedagogiki na specjalności edukacja wczesnoszkolna z przedszkolną z językiem angielskim na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu . Zamiłowanie do nauczania dzieci przejawiała od najmłodszych lat. Praca jako nauczyciel Helen Doron dostarcza jej mnóstwo radości i satysfakcji oraz ambitnych wyzwań. Motywację do dalszych działań czerpie ze wspólnych spotkań ze swoimi uczniami. Sukces dziecka traktuje jak swój własny sukces. Na każdej lekcji udowadnia, że nauka języka angielskiego jest ogromną przyjemnością. Potwierdzają to uczniowie, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia. W naszym Centrum pracuje od września 2014 roku i posiada certyfikat uprawniający do pracy metodą Helen Doron na 5 poziomach. Mama małego Szymka i Gaji.

admin
Michalina Jaszczyk

Skończyła wyższe studia  na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku: filologia angielska. Od dziecka uwielbia język angielski i wszystko, co wiąże się z kulturą krajów anglojęzycznych. Jest radosną i aktywną osobą, co jest bardzo ważne i przydatne w jej pracy z dziećmi. Zdecydowała się zostać nauczycielem Centrum Helen Doron, ponieważ jej marzeniem od zawsze była praca z dziećmi i młodzieżą. Jest mamą 2 urwisów a jak sama mówi praca z dziećmi daje jej wiele przyjemności i satysfakcji. 

Porozmawiajmy

ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 42A, 62-800 Kalisz

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem