Angielski dla dzieci Łęczna - Centrum Helen Doron

Nasza szkoła Helen Doron Łęczna posiada status Preparation Centre i przygotowuje do Cambridge English Qualifications, a następnie rejestruje swoich uczniów na sesje egzaminacyjne do autoryzowanego centrum egzaminacyjnego PL115 w Lublinie.

W naszej szkole uczniowie mogą przygotowywać się do testów Cambridge English dla najmłodszych oraz egzaminów dla szkół wraz z  egzaminami dla młodzieży.

Dlaczego Cambridge English Qualifications, czyli testy i egzaminy Cambridge English?

Egzaminy Cambridge English są opracowywane w oparciu o prawdziwe sytuacje z życia codziennego. Dzięki temu rozwijasz swoje praktyczne umiejętności komunikowania się. Uczysz się języka angielskiego, krok po kroku, niezależenie od powodów, dla których chcesz znać język angielski.

Nauka języka

Zadania egzaminacyjne są tak skonstruowane, że przygotowując się do testów, jednocześnie uczysz się praktycznego angielskiego.

Komunikacja językowa

Testują wszystkie sprawności językowe: czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie, co jest kluczowe dla efektywnego rozwijania znajomości języka.

Praktyczne materiały

Do każdego egzaminu dostępne są bezpłatne materiały przygotowujące, które jednocześnie można wykorzystywać do codziennej nauki angielskiego.

Certyfikaty językowe

Uzyskany certyfikat Cambridge jest międzynarodowym potwierdzeniem znajomości angielskiego na danym poziomie, rozpoznawalnym na całym świecie.

O wiele więcej niż egzamin

Przygotowując się do egzaminu Cambridge English uczysz się praktycznego języka – przekonaj się, że z certyfikatem Cambridge English możesz osiągnąć więcej. Cambridge English Qualifications pozwalają nie tylko ocenić poziom zaawansowania znajomości języka i uzyskać znany na całym świecie certyfikat z angielskiego, ale również wyróżnić swoje CV i zdobyć wymarzoną pracę lub łatwiej dostać się na studia.

Porozmawiajmy

ul. Górnicza 3 (I piętro), 21-010 Łęczna

nr konta: 95 1020 3206 0000 8702 0044 7235 PKO

    Nasz zespół

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem