Angielski dla dzieci Łęczna - Centrum Helen Doron

Nasze Centrum jest jedyną w powiecie łęczyńskim licencjonowaną szkołą pracującą według metody Helen Doron Early English. Metoda HDEE jest obecna na polskim rynku od 35 lat w 180 licencjonowanych Centrach i uczy się nią obecnie ponad 26 000 dzieci w kraju.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia. Oferujemy 12 poziomów nauczania, co oznacza że nasi uczniowie mają zapewnianą kontynuacje nauki przez wiele lat. Metoda Helen Doron zapewnia dzieciom bezstresową naukę w przyjaznej atmosferze zabawy i naturalnego przyswajania języka angielskiego w sposób imitujący naukę języka ojczystego.

Oferujemy profesjonalne zestawy materiałów do nauki i zapewniamy doskonale wyszkoloną kadrę nauczycielską, która stale podwyższa swoje kwalifikacje.

Nauczyciele

Nasi nauczyciele to wykwalifikowana kadra przechodząca specjalne szkolenia, które uprawniają do nauki w Centrach Helen Doron na całym świecie. Co roku przechodzą oni kolejne seminaria podnoszące kwalifikacje językowo-metodyczne.

Justyna Kasak

Już od dziecka nauka języka angielskiego przychodziła mi z łatwością . W związku z tym po maturze postanowiłam rozpocząć studia na filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 2005 otrzymałam tytuł magistra i rozpoczęłam pracę w szkole. Przez pierwsze lata pracowałam z młodzieżą i dorosłymi natomiast dopiero praca z dziećmi pokazała mi jak satysfakcjonująca może być praca nauczyciela. Z przyjemnością patrzę na tempo w jakim dzieci robią postępy ucząc się języka i jestem dumna z faktu iż jestem częścią tego procesu.

Katarzyna Kozieł

Nauka języka angielskiego zawsze przychodziła mi bez trudu i zawsze wiedziałam, że chciałabym iść w kierunku przekazywania tej wiedzy innym. Czasami nie wszystko jednak do końca układa się po naszej myśli. W moim przypadku wstępnie było to 50%, ponieważ po ukończeniu studiów pracowałam w branżach innych niż nauczanie, lecz z użyciem wyłącznie języka angielskiego. Po kilku latach udało mi się zostać tłumaczem, m.in. pomagając dzieciom w adaptacji w anglojęzycznej szkole. Poza tym jako mama lubię pracę z dziećmi i z podziwem obserwuję, jak zapoznają się z nowymi rzeczami i absorbują wiedzę. Dzieci są po prostu niesamowite.

Katarzyna Gładosz

Moja przygoda z Helen Doron zaczęła się, gdy w wieku 4 lat mama zapisała mnie na zajęcia angielskiego. Gdy miałam około 17 lat, kończyłam naukę w Helen Doron, moja nauczycielka Ewa, zarzekała się, że chce mnie zatrudnić kiedy zacznę studia. Jak się okazało, wcale nie żartowała. Po maturze, w czasie najdłuższych wakacji, miałam szkolenie TTC i kurs TBS. Szkolenie wspominam koszmarnie ale okazało się, że tydzień męki był początkiem wspaniałej przygody z HD.

Cezary Łobiński

Patrycja Greguła

W 2014 roku dołączyłam do kadry Helen Doron w Łęcznej. Chociaż od dawna wiązałam swoją przyszłość z zawodem nauczyciela, to właśnie tu odkryłam w jak prosty sposób można uczynić ze swojej pracy prawdziwą pasje. Poza nauczaniem moim drugim hobby są góry, a w szczególności polskie Tatry. Zdobywanie szczytów oraz pokonywanie własnych słabości jest niezbędnym elementem każdych wakacji. Tą determinacje próbuje również przenosić na życie zawodowe – uważam, że powinniśmy stale dążyć do doskonalenia samych siebie.

Porozmawiajmy

ul. Górnicza 3 (I piętro), 21-010 Łęczna

nr konta: 95 1020 3206 0000 8702 0044 7235 PKO

    Nasz zespół

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem