Angielski dla dzieci i młodzieży Leszno - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Karola Sułkowskiego 46, 64-100 Leszno

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Leszno

  Metoda Helen Doron w Lesznie opiera się na kilku ważnych elementach. Kluczowym z nich jest stwierdzenie, że człowiek naturalnie uczy się języka i że osiąga najlepsze efekty w pierwszych latach życia. Dzieci do 6 roku życia, dzięki elastycznemu aparatowi mowy mają możliwość poznania języka angielskiego w taki sam sposób jak poznają język polski. Dlatego też szkoła języka angielskiego dla dzieci w Lesznie oferuje kursy dla maluszków już od 3 miesiąca życia.

  Szkoła językowa Leszno

  Angielski dla dzieci w Lesznie to nie tylko nauka w przyjaznym środowisku. To również możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz regularne spotkania z rówieśnikami. Zarówno sale, w których odbywają się zajęcia, jak również ciekawe gadżety zachęcają młodych uczniów do zabawy. Nauczyciele pracujący w szkołach Helen Doron przechodzą specjalne kursy, dzięki którym potrafią zaangażować nawet najmłodsze dzieci w aktywne słuchanie, a to przekłada się na skuteczną naukę języka angielskiego.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem