Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Rojna 39, 91-134 Łódź

  Angielski poprzez zabawę Łódź-Teofilów

  Nauka języka obcego u dzieci może wpłynąć na ich naturalną zdolność do łatwej komunikacji w drugim języku. Oswojenie z angielskim od najmłodszych lat sprawia, że dzieci nie czują stresu, dyskomfortu i obaw przed porozumiewaniem się w języku innym niż rodzimy. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi-Teofilowie jest miejscem, w którym najmłodsi rozwijają umiejętności motoryczne, interpersonalne, a język angielski poprzez osłuchanie jest naturalnie rozumiany i używany. Angielski dla dzieci w Łodzi-Teofilowie to pełna uśmiechu, dźwięków i aktywności zabawa.

  Skuteczna metoda Helen Doron Łódź-Teofilów

  Stosowana metoda Helen Doron w Łodzi-Teofilowie zaskakuje skutecznością u dzieci najmłodszych oraz nastolatków. Oferujemy zróżnicowany program zajęć, dedykowanych wielu kategoriom wiekowym. Posiadamy bogate zaplecze narzędzi i technik, uwielbianych przez najmłodszych. Nowoczesne pomoce, przyjazna kadra, dzięki której na zajęciach nie gości nuda sprawiają, że angielski staje się przygodą, a nie koniecznością. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem