Angielski dla dzieci Łódź Złotno - Centrum Helen Doron

Witamy na stronie Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English w Łodzi-Złotnie.

Jesteśmy nowo powstałą szkołą językową w Twojej okolicy i chcemy zaoferować najwyższą jakość usług edukacyjnych na bazie wyjątkowej, naturalnej, skutecznej i prostej metody nauczania języka angielskiego, odpowiedniej dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty.

Zajęcia w naszym Centrum prowadzone są przez starannie dobraną oraz doskonale wykształconą i zaangażowaną kadrę nauczycielską, która jest gwarantem najwyższego poziomu nauczania oraz doskonałego podejścia pedagogicznego do Waszych dzieci.

W naszej siedzibie zlokalizowanej na ulicy Podchorążych 1A dysponujemy przestronnymi i świetnie wyposażonymi salami wykładowymi, gdzie nasi uczniowie w komfortowych warunkach mogą przyswajać język angielski na kilkunastu poziomach zaawansowania dla dzieci oraz 4 poziomach A2-B2 dla nastolatków. Wasze dzieci mogą zatem kontynuować naukę nieprzerwanie od 3 miesiąca do 19 roku życia.

Tworzymy dla Was i Waszych dzieci miejsce pełne pasji, otwartości i pozytywnej energii! Miejsce, w którym wszystko podporządkowane jest rozwojowi dzieci oraz pomocy w odkrywaniu ich potencjału. Z nami zajęcia będą pełne przygód, nowych doświadczeń oraz zabawy! A wszystko to w języku angielskim!

Porozmawiajmy

ul. Podchorążych 1A, 94-234 Łódź

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem