Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Choiny - Helen Doron Skontaktuj się z nami
18.10.2023

ZAPRASZAMY NA RODZINNY WYJAZD NA NARTY!

Kolejny już raz razem ze Snow Plus Adventure oraz Uniwersytetem Dziecięcym Unikids  wyruszamy na rodzinnie białe szaleństwo do włoskich Dolomitów. W tym roku będziemy eksplorować Civettę od strony Val di Zoldo – ośrodek narciarski oferujący 25 wyciągów oraz 90 km tras, które zadowolą zarówno początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

Ferie 2024 – CIVETTA

TERMIN WYJAZDU: 27.01-03.02.2024

ZAKWATEROWANIE: Hotel Santa Maria
Hotel Mae & Residence Panorama w Val di Zoldo to unikatowe połączenie jakości i komfortu. Mamy do wyboru możliwość zakwaterowania w pokojach hotelowych 2,3 i 4 osobowych z wyżywieniem (HB) lub atrakcyjniejszych cenowo apartamentach 5,6 i 7 osobowych z wyżywieniem lub bez. Nazwa Panorama, jak nie trudno się domyśleć, odnosi się do przepięknych widoków roztaczających się z każdego pokoju. Codziennie rano budzić nas będzie widok masywu Civetty. Wszystkie pokoje posiadają odnowione łazienki, a część z nich (superior) są po całkowitym remoncie. Hotel posiada również bardzo ekskluzywne, kameralne, wynajmowane na wyłączność, ale dodatkowo płatne SPA. 

Hotel oferuje ogrzewaną narciarnię, prywatny transport pod stok (1 km), wyśmienitą kuchnię regionalną połączoną ze smakami świata oraz domowe makarony jak i pieczywo. Dowodem poziomu obiektu są bardzo wysokie noty wśród gości (8.8 Booking, 4.5 Tripadvisor)

REGION:
Civetta to idealne miejsce na narciarski relaks wśród zapierających dech w piersiach widoków. Najważniejsze miejscowości ośrodka to Alleghe, Pescul, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore. Łącznie ośrodek oferuje 25 wyciągów i 90 km tras narciarskich o różnorodnej skali trudności, które zadowolą zarówno amatorów rozkoszowania się alpejskimi krajobrazami, rodziny z dziećmi, jak i naprawdę wytrawnych narciarzy. Tutejszy sposób poprowadzenia tras narciarskich pozwolił na stworzenie ośrodka narciarskiego z jednymi z najbardziej wyjątkowych widoków we Włoszech, a liczne bary, restauracje przy stokach i szerokie trasy sprawiają, iż miejsce to uchodzi za najlepszą rodzinną stację narciarską w Dolomitach.

PRZEJAZD AUTOKAREM:
Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX. Podróż z Lublina to czas na pierwsze animacje, integrację, nadrobienie zaległych książek, odrobienie lekcji z kina. Podróż przez Czechy, Austrię, Włochy przy obecnym stanie dróg można śmiało zaliczyć do przyjemności. Wystarczy wsiąść na pokład i zrelaksować się w miłym towarzystwie.

SZKOLENIE NARCIARSKIE:

Wszystkie dzieci na wyjeździe otrzymują szkolenie w cenie. Dzieci dzielimy ze względu na wiek oraz stopień zaawansowania. Staramy się dokonać najlepszego wyboru, tak, aby każda grupa poruszała się w odpowiednim dla siebie tempie. 
Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:30 od wspólnej rozgrzewki i trwa z przerwą na lunch do godziny 15:00. Dotyczy to prawie wszystkich grup szkoleniowych. Starannie dobieramy instruktorów. Nigdy nie są to przypadkowe osoby. Stawiamy na młodą, ale doświadczoną kadrę, która wnosi w narciarstwo znacznie więcej niż tylko wiedzę. Nasi instruktorzy spełniają również rolę animatorów i opiekunów podczas wieczorów. Wielu z nich to zapaleni podróżnicy, organizatorzy rajdów, integracji. Narciarstwo dla większości z nich to pasja, a nie tylko wykonywany zawód.

Szkolenie dorosłych jest dodatkowo płatne i odbywa się w dwóch wersjach: grupowe i indywidualne

To dzięki wnikliwemu doborowi kadry ferie z nami są niepowtarzalne! Bezpieczeństwo, wysoki poziom, indywidualne podejście – to główne cechy szkolenia.

Najlepsza infrastruktura do nauki narciarstwa!

Civetta to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich dla rodzin z dziećmi, gdzie wszystko mamy w jednym miejscu. Restauracja, bar, baby park dla najmłodszych to idealne miejsca na relaks i odpoczynek.

PROGRAM APRESKI:

Zajęcia po nartach to jedna z tych rzeczy, które bardzo precyzyjnie przygotowujemy. Tym razem lata praktyki Uniwersytetu Dziecięcego Unikids, z doświadczeniem w nauczaniu Helen Doron oraz szczyptą pasji narciarstwa S.P.A. stworzy wybuchową mieszankę. Tydzień najciekawszych i sprawdzonych programów rozrywkowych, edukacyjnych okraszone pobytem w pięknych górach. Czego można chcieć więcej?

  • wieczór integracji 
  • nocne jazdy
  • warsztaty Art&Craft 
  • program koszulkowo 
  • wieczór gier kooperacyjnych
  • warsztaty naukowe Unikids: Młody konstruktor, Robotyka z Wernim,
  •  Apres SKI …. i wiele, wiele innych…

CENY:

CENA WYJAZDU

·       zakwaterowanie w pokojach hotelowych z wyżywieniem HB: 650 euro/os

·       zakwaterowanie w apartamencie bez wyżywienia: 450 euro/os

KARNETY

·       osoba dorosła: 331 euro

·       junior 8-15 lat: 232 euro

·       dziecko do 8 roku życia GRATIS* 
*PRZY ZAKUPIE KARNETU RODZICA/OPIEKUNA -KARNET DZIECKA GRATIS

CENA ZAWIERA

·       zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem HB lub zakwaterowanie w apartamencie 

·       pełen autorski program Ferie 2024 

·       dobre ubezpieczenie SKI 

·       wszelką pomoc i opiekę 24/7 

DLA WSZYSTKICH DZIECI W CENIE

·       szkolenie narciarskie 

·       popołudniowe animacje 

·       wieczorne programy | gry | filmy 

DODATKOWO PŁATNE

·       dopłata do pokoju superior: 50 euro / osobę / pobyt 

·       dopłata do pokoju junior suite: 100 euro / osobę / pobyt 

·       opłata klimatyczna: 7 euro/osoby/tydzień

·       pobyt w SPA 1,5h: 100 euro/max 6 os. 

·       śniadanie: 10 euro/osoba dorosła/dzień

·       śniadanie: 5 euro/dziecko/dzień

·       wyżywienie HB: 30 euro/osoba dorosła/dzień

·       wyżywienie HB: 15 euro/dziecko/dzień

·       transport autokarem: 100 euro/os.

·       jednodniowy wyjazd na Sellarondę: 50 euro/os

·       transfer z lub na lotnisko 8 osobowym busem: 400 euro/BUS

·       przewóz bagaży: 50 euro walizka + 50 euro komplet sprzętu 

WARUNKI PŁATNOŚCI:
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30% kwoty wartości imprezy. Pozostała cześć płatna na 30 dni przed wyjazdem.

MASZ PYTANIA?
lublin@unikids.pl
+48 533 944 669
+48 501 202 320
info@snowplusadventure.com
+48 691 119 119

Porozmawiajmy

ul. Choiny 19, 20-816 Lublin