Angielski dla dzieci i młodzieży Międzychód - Helen Doron

665213046
ul. 17 Stycznia 35, 64-400 Międzychód

O nas

Studio Helen Doron Międzychód zostało założone w 2017 roku, przez Agatę Utrata. Obecnie szkołę prowadzi Magdalena Bajer – z wykształcenia filolog i prawnik. Oba kierunki ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki maluchów, których od urodzenia wychowuje w tzw. dwujęzyczności zamierzonej – innymi słowy, na co dzień mówi do swoich dzieci po angielsku.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. 17 Stycznia 35, 64-400 Międzychód

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Międzychód

    Języka angielskiego można nauczyć się w takim sam sposób jak języka ojczystego. Nawet bardzo małe dzieci są w stanie skutecznie zapamiętać nowe słownictwo i naśladować prawidłową wymowę. Do takich wniosków doszła Helen Doron – twórczyni znanego na całym świecie sposobu nauki języka obcego. Metoda Helen Doron w Międzychodzie umożliwia rozpoczęcie przygody z językiem angielskim już w wieku niemowlęcym. Okazuje się, że do 6 roku życia dzieci mają szczególną zdolność do nauki poprawnej wymowy i gramatyki.

    Szkoła językowa Międzychód

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Międzychodzie jest miejscem, w którym dzieci uczą się języka angielskiego, miło spędzają czas oraz nawiązują nowe znajomości. Każde zajęcia przygotowywane są ze szczególną starannością, aby maksymalnie zaangażować młodych uczestników w aktywne słuchanie. Angielski dla dzieci w Międzychodzie to kursy na różnych poziomach, możliwość poznania wielu nowych zwrotów i słów oraz liczne historie i rymowanki. Dodatkowo ważnym elementem nauki są materiały dydaktyczne, w tym nagrania audio i wideo.