Angielski dla dzieci i młodzieży Miedzyrzecz - Helen Doron

664 436 236
ul. Mieszka I 9, 66-300 Miedzyrzecz

Porozmawiajmy

ul. Mieszka I 9, 66-300 Miedzyrzecz

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Międzyrzecz

  Tradycyjna szkoła kojarzy nam się zazwyczaj z dużą ilością nauki oraz spędzaniem czasu nad książkami po zakończeniu lekcji. Metoda Helen Doron w Międzyrzeczu została opracowana w taki sposób, aby dzieci uczęszczające do szkoły, w której prowadzi się zajęcia tą metodą, miały zupełnie inne odczucia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Międzyrzeczu to prowadzone raz w tygodniu spotkania w kameralnych grupach, w których uczniowie biorą udział w licznych, ciekawych aktywnościach.

  Szkoła językowa Międzyrzecz

  Angielski dla dzieci w Międzyrzeczu to nauka prowadzona przez nauczycieli, którzy uczestniczyli w kursach przygotowujących do nauki metodą opracowaną przez Helen Doron. Dzięki temu zajęcia w szkołach Helen Doron są wyjątkowe. Nie ma w nich miejsca na czytanie czy pisanie i skupianie się wyłącznie na podręczniku. Lekcje są skonstruowane w taki sposób, aby uczeń w naturalny sposób słuchał i rozmawiał w języku angielskim. Interaktywne materiały wspomagające naukę stanowią dodatkowy element zachęcający do poznawania języka obcego.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem