Angielski dla dzieci Mielec - Centrum Helen Doron

Witamy na stronie internetowej Centrum Helen Doron English w Mielcu!

Nasze centrum działa od ponad 20 lat i jest jedynym licencjonowanym centrum HDE na terenie całej gminy Mielec, mieści się na ul. St. Batorego

Proponujemy lekcje języka angielskiego dla dzieci w każdym wieku, oferując im programy nauczania najwyższej jakości. Posiadamy kursy zarówno dla najmłodszych dzieci (już od 3 miesiąca życia) jak i dla młodzieży. Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Jak uczymy?

Przede wszystkim skutecznie. Uczniowie, poprzez stały kontakt z językiem, osłuchiwanie się z materiałem poznanym na lekcji, nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w języku obcym, są otwarci na świat, zaczynają myśleć po angielsku i mówić pełnymi zdaniami. Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na najważniejszych zasadach:

  • – naturalna nauka języka,
  • – zajęcia w całości prowadzone po angielsku,
  • – małe grupy,
  • – pozytywne wzmocnienia,
  • – słuchanie nagrań ściśle powiązanych z materiałem poznawanym na lekcji.

Na nasze zajęcia zapraszamy dzieci wraz z rodzicami co oznacza, że w każdej chwili rodzice mogą obserwować postępy dzieci i w nich uczestniczyć. Zależy nam na kontakcie z rodzicami,  Państwa współpraca z nami jest bardzo ważna i cieszymy się, że tak wielu rodziców to docenia!

Nasi nauczyciele to nie tylko doskonale przygotowani pedagogicznie profesjonaliści, ale przede wszystkim pasjonaci, którzy uwielbiają pracę z dziećmi. Posiadają ukończone wewnętrzne szkolenia Helen Doron, które w szczególny sposób przygotowują ich do pracy z bardzo małymi dziećmi oraz z młodzieżą.

Porozmawiajmy

ul. Batorego 12, 39-300 Mielec

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem