Angielski dla dzieci i młodzieży Myślenice - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Armi Krajowej 7A, 32-400 Myślenice

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w dopsowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

nr konta: 96105014451000009210032984

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Myślenice

  Angielski poprzez zabawę to doskonały sposób na skuteczną naukę języka obcego. Dzieci uwielbiają spędzać czas wykonując czynności, które sprawiają im radość. Dlatego też szkoła angielskiego dla dzieci w Myślenicach organizuje kursy na których dzieci słuchają języka angielskiego podczas rysowania, tańca, zabawy oraz oglądania krótkich filmów animowanych z ulubionymi bohaterami. Metoda Helen Doron w Myślenicach koncentruje się na nauczaniu najmłodszych.

  Szkoła językowa Myślenice

  Angielski dla dzieci w Myślenicach to zajęcia prowadzone w trakcie trwania roku szkolnego. Kursy przewidziane zostały dla uczniów w różnym wieku. Z najmłodszymi dziećmi w zajęciach uczestniczą rodzice, którzy wspierają maluszki w organizowanych przez nauczycieli aktywnościach. Starsze dzieci samodzielnie biorą udział w lekcjach ucząc się w ten sposób umiejętności współpracy w grupie oraz kreatywnego działania. Szkoła Helen Doron to miejsce przyjazne zarówno dzieciom, jak i młodzieży.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem