X
 
 

Angielski na całe życie

Słowackie rodzeństwo – Noah lat 10 oraz jego siostra Elina lat 6 – uczą się od kilku lat metodą Helen Doron English. Ich mama Anita mówi, że ona i inni rodzice są bardzo zadowoleni z wyboru tej metody. „Zajęcia są oparte na nowoczesnym podejściu do nauczania, odpowiadają umiejętnościom i wiekowi dziecka, a metoda przynosi rezultaty.”

Rodzeństwo uwielbia przychodzić na lekcje. Widać bardzo dużą różnicę między dziećmi, które uczą się w szkole Helen Doron, a tymi, które tu nie chodzą. „Noah zauważył, że w czasie zajęć metodą Helen Doron bierze aktywniejszy udział. Zawsze jest czas, żeby zabrał głos, a lektor go wysłuchał. Jest też bardzo dużo nauki poprzez doświadczanie (uczenie się przez gry, zabawę, muzykę…)”

Anicie i jej mężowi szkołę Helen Doron polecili znajomi. A teraz oni rekomendują ją kolejnym osobom, ponieważ są zadowoleni. Anita podkreśla, jak ważna jest obecnie znajomość angielskiego. „Angielski to obecnie globalny język, można się nim porozumiewać z całym światem. Otwiera wiele drzwi, po prostu nie można dziś go nie znać. Metoda Helen Doron naprawdę działa. Dzięki sprawdzonej metodzie i dobrze wyszkolonym lektorom Twoje dziecko z pewnością nauczy się angielskiego.”