Angielski dla dzieci Opole Lubelskie - Centrum Helen Doron

41833382 337423540164849 3309197199769862144 n

Od roku szkolnego 2018/2019 Centrum Języka Angielskiego Helen Doron jest Autoryzowanym Centrum Przygotowawczym do Egzaminów Cambridge 
W naszej szkole – Centrum Języka Angielskiego Helen Doron Opole Lubelskie, prowadzimy kursy przygotowujące do certyfikatów Cambridge na wszystkich poziomach. Przygotowujemy dzieci już od 7 do 19 roku życia. 
Certyfikaty Cambridge są dla wszystkich grup wiekowych – pierwszy certyfikat mogą zdawać już 7 latki Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów, którzy są również egzaminatorami Cambridge English.

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Istnieją trzy poziomy trudności testów – Pre-A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.

Kolejne to A2 Key for Schools lub B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced.

Egzaminy, które można zdawać w naszym Centrum:

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych

  • Egzaminy Pre-A1 STARTERS
  • Egzaminy A1 MOVERS
  • Egzaminy A2 FLYERS

A2 Key for Schools – dla dzieci powyżej 12 lat

B1 Preliminary for Schools – dla młodzieży szkolnej

B2 First for Schools

Wyniki egzaminów Cambridge są wpisywane na świadectwa szkolne jako szczególne osiągnięcia ucznia.

Korzyści ze zdawania egzaminów Cambridge English Qualifications dla najmłodszych:

♦ Są niezależnym sprawdzianem oferty edukacyjnej w zakresie nauczania języka angielskiego.

♦ W sposób przyjazny i łagodny pozwalają dziecku zdobyć pozytywne doświadczenia wyniesione z pierwszych kontaktów z egzaminami. Test przebiega bezstresowo, ma formę przyjaznej rozmowy z egzaminatorem Cambridge English Qualifications dla najmłodszych, który jest odpowiednio przygotowany do pracy z dziećmi.

♦ Wzmacniają wiarę dziecka we własne możliwości, a przez to przyczyniają się do edukacyjnych sukcesów w przyszłości i zdobycia umiejętności zdawania coraz trudniejszych egzaminów.

♦ Kończą się zawsze pozytywnym rezultatem. Każde dziecko, które podchodzi do testu Cambridge English Qualifications dla najmłodszych dostaje certyfikat przysyłany z Cambridge; na certyfikacie widoczna jest ilość zdobytych przez dziecko „tarcz”. Każdej z trzech części testu można uzyskać maksymalnie 5 „tarcz”, razem 15. Uzyskany rezultat pozwala rodzicom i nauczycielom ocenić poczynione przez dziecko postępy i jego przygotowanie do nauki na kolejnym poziomie.

♦ Dzieci lubią uczyć się do egzaminów Cambridge English Qualifications dla najmłodszych, a także je zdawać. Wiele zadań na egzaminie polega np. na rysowaniu czy rozmowie z egzaminatorem.

Porozmawiajmy

ul. Długa 37, 24-300 Opole Lubelskie

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem