Angielski dla dzieci i młodzieży Poznań - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Kunickiego 34, 61-418 Poznań

  Angielski dla dzieci Poznań-Świerczewo

  Po czym poznasz, że Twoje dziecko jest zadowolone z zajęć języka obcego? Przede wszystkim po tym, że chętnie w nich uczestniczy i może pochwalić się efektami nauki. Aby zagwarantować radość z nauki, przygotowaliśmy angielski dla dzieci w Poznaniu-Świerczewie według sprawdzonej metody. Nasz sposób to połączenie efektywnej nauki z zabawą dla niemowląt, dzieci przedszkolnych, szkolnych i nastolatków. Szkoła angielskiego w Poznaniu-Świerczewie oferuje lekcje, dzięki którym dziecko pozna swój drugi język, nauczy się swobodnie z niego korzystać, a na każdych zajęciach otworzy się na wyjątkowe atrakcje.

  Nauka z zabawą według H. Doron Poznań-Świerczewo

  Zabawa, połączona z nauką to najlepszy sposób na zmotywowanie dzieci do podjęcia wyzwania, poszerzania swoich talentów i możliwości. Metoda Helen Doron w Poznaniu-Świerczewie oferuje naturalne zaznajomienie z angielskim, wysoki poziom nauczania i nowoczesne metody. Posiadamy własną aplikację Kangi Club i szereg sposobów na kreatywne zajęcia. Aktywizujemy do kontaktów w grupie, pomagamy rozwijać dziecięce talenty i pasje. Z nami efektywna nauka angielskiego łączy się z doskonałą zabawą, śmiechem i muzyką. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Poznaniu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem