Angielski dla dzieci i młodzieży Poznań Świerczewo - Helen Doron

888 388 588
ul. Kunickiego 34, 61-418 Poznań

O nas

Centrum Helen Doron Poznań Świerczewo zlokalizowane w zacisznym miejscu z dala od hałasów miasta. Uczyć się tu mogą wszyscy, zarówno najmłodsi, jak i dorośli.

Kadra:

Marzanna Chobot-Kłodzińska – dyrektor centrum – nauczycielka, doradca  metodyczny, trener, coach

Mary Colleta -Native Speaker –  licencjonowana nauczycielka metody Helen Doron oraz Native Speaker.

Alicja Długosz – lektorka –  Absolwentka Edukacji Elementarnej z j. angielskim

Jakub Kurek –   prowadzi zajęcia z matematyki

MATEMATYKA DLA KAŻDEGO

W naszej szkole, oprócz lekcji języka angielskiego, możliwe jest również uczestniczenie w zajęciach z matematyki. Tutaj każdy się przekona, że nie jest ona taka straszna jak się wydaje, w formie zabawy można się nauczyć na prawdę wiele, a przy tym lekcje nie są nudne i wszyscy są chętni do nauki :). Również starsi mogą się czegoś nauczyć, bez problemu przygotujemy do sprawdzianu, egzaminu 8-klasisty i matury.

Newsy

21.03.2022 WIELKI KONKURS WIELKANOCNY

Ogłaszamy konkurs na wielkanocnego zajączka wykonanego dowolną techniką. Prace można przynosić do szkoły do 10 kwietnia 2022 r.

Porozmawiajmy

ul. Kunickiego 34, 61-418 Poznań

  Angielski dla dzieci Poznań-Świerczewo

  Po czym poznasz, że Twoje dziecko jest zadowolone z zajęć języka obcego? Przede wszystkim po tym, że chętnie w nich uczestniczy i może pochwalić się efektami nauki. Aby zagwarantować radość z nauki, przygotowaliśmy angielski dla dzieci w Poznaniu-Świerczewie według sprawdzonej metody. Nasz sposób to połączenie efektywnej nauki z zabawą dla niemowląt, dzieci przedszkolnych, szkolnych i nastolatków. Szkoła angielskiego w Poznaniu-Świerczewie oferuje lekcje, dzięki którym dziecko pozna swój drugi język, nauczy się swobodnie z niego korzystać, a na każdych zajęciach otworzy się na wyjątkowe atrakcje.

  Nauka z zabawą według H. Doron Poznań-Świerczewo

  Zabawa, połączona z nauką to najlepszy sposób na zmotywowanie dzieci do podjęcia wyzwania, poszerzania swoich talentów i możliwości. Metoda Helen Doron w Poznaniu-Świerczewie oferuje naturalne zaznajomienie z angielskim, wysoki poziom nauczania i nowoczesne metody. Posiadamy własną aplikację Kangi Club i szereg sposobów na kreatywne zajęcia. Aktywizujemy do kontaktów w grupie, pomagamy rozwijać dziecięce talenty i pasje. Z nami efektywna nauka angielskiego łączy się z doskonałą zabawą, śmiechem i muzyką. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Poznaniu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem