Angielski dla dzieci Proszowice - Centrum Helen Doron

Od 2013 roku, szkoły Helen Doron English są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi Cambridge English Assessment

Sprawdzamy umiejętności językowe na następujących poziomach:

 • Young Learners (YLE)
 • Key English Test for Schools (KET)
 • Preliminary English Test for Schools (PET)
 • First Certificate for Schools (FCE)

Jakie korzyści daje przystąpienie do egzaminu Cambridge?

 • Budowanie pozytywnej relacji z nauką oraz przystępowaniem do egzaminów. Egzaminy odbywają się w przyjaznej atmosferze.  Dzieci podczas egzaminów malują, rysują, rozmawiają z egzaminatorem.
 • W trakcie przygotowań do egzaminu dzieci uczą się praktycznych umiejętności językowych. Egzamin stanowi  wiarygodną skalę do oceny z umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania.
 • Każde dziecko, które zda egzamin Cambridge English otrzymuje certyfikat Cambridge English motywujący do kontynuowania nauki języka angielskiego i osiągania kolejnych poziomów znajomości języka. Certyfikat ma formę świadectwa, na którym przy pomocy herbów zaznaczona zostaje ilość otrzymanych punktów.

Egzaminy Cambridge to niezależne egzaminy, przeprowadzane przez zewnętrznych egzaminatorów. Składają się z 3 części: rozumienie tekstu pisanego i pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, chcesz sprawdzić czy nasz angielski spodoba się Twojemu dziecku? Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy. Napisz do nas – proszowice @ helendoron . pl

ul. 3 maja 36, 32-100 Proszowice

Centrum Edukacji „SMILE”

nr. konta: 22 1020 2906 0000 1302 0367 9438

  Nasz zespół

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem