Angielski dla dzieci Puck - Centrum Helen Doron

Studio Helen Doron w Pucku zostało założone przez Aleksandrę Dominik, która jest licencjonowanym nauczycielem metody Helen Doron od 2002 roku.

Kadra Centrum Helen Doron w Pucku:

Aleksandra Dominik – dyrektor centrum, nauczyciel

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Mamą wspaniałych dzieci Kai i Bruna oraz żoną równie wspaniałego męża „Mrówy”. Studio Helen Doron w Pucku powstało po kilkuletnim pobycie w Londynie. Szukając sposobu na życie zawodowe postanowiłam wziąć udział w szkoleniu Helen Doron, które pokazało mi jak łączyć zabawę z nauką. Poznając metodę Helen Doron, nauczanie przerodziło się w pasję. Swoje zamiłowanie do języka angielskiego przekazuję najmłodszym, którzy są przykładem i dowodem niezwykłej skuteczności metody. W naszym centrum dbamy o wysoką jakość nauczania poprzez pozyskiwanie najlepszej kadry, świetne zaplecze pomocy naukowych oraz poszerzanie oferty kursów.

ola

Małgorzata Radtke – nauczyciel

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Moim marzeniem od zawsze było uczyć dzieci. Myślałam, że język polski będzie tą drogą jednak życie lubi płatać figle i rzuciło mnie poza granice naszego kraju. Ponad 10 lat mieszkałam i pracowałam w Szkocji. W tym czasie przyszły na świat moje dzieci: Sara i Maks. Całą rodziną postanowiliśmy wrócić do kraju i … na mojej drodze stanęła wspaniała osoba – Ola Dominik – właścicielka Studio Helen Doron w Pucku. Potem było już z górki: szkolenie HD, kolejne studia (tym razem filologia angielska) i jestem tutaj! Uwielbiam swoją pracę, w końcu robię to, co sprawia mi przyjemność i daje satysfakcję! Uczę! Helen Doron całkowicie zmieniło moje życie!

gosia

Olga Białkowska – nauczyciel

Jestem absolwentką dwujęzycznej filologii (język angielski oraz język rosyjski) na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Zaraz po studiach poznałam Olę, a co za tym idzie – metodę nauczania Helen Doron. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość, czuję że robię to co kocham, a jednocześnie się rozwijam. Prywatnie jestem pasjonatką czytania książek, oraz właścicielką kochanego małego kundelka – Lucka.

olga

Kamila Skoczypiec – nauczyciel

Jestem absolwentką wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zaraz po studiach wyjechałam do Londynu na rok podszkolić swój język angielski w City and Islington College. Moja przygoda jednak nie zakończyła się po roku, mieszkałam i pracowałam tam przez następne 18 lat. Londyn jest moim drugim domem, biegle i z pasją posługuje się językiem angielskim.

Tęsknota za rodziną sprawiła, że wróciłam do Polski, nad moje ukochane Morze Bałtyckie.  Poszukując pracy, natknęłam się na ogłoszenie o pracy w Studio Helen Doron w Pucku. Spróbowałam gdyż uwielbiam dzieci, a praca i zabawa z nim w języku angielskim jest dla mnie niesamowitą przyjemnością. Metoda, wspaniałe nauczycielki, przyjazna atmosfera i miejsce…to był porostu strzał w dziesiątkę.

Prywatnie jestem mamą fantastycznej Róży i żoną kochanego Tomka. Miłośniczka książek, jazdy na rowerze i pysznego jabłecznika. 

kama

Iwona Piastowska – nauczyciel

iwa
Marta Tomczyńska – nauczyciel
marta

Mam na imię Marta. Jestem studentką pedagogiki. Angielskiego uczyłam się metodą Helen Doron od wczesnego dzieciństwa. Fascynuje mnie rozwój dzieci oraz muzyka. W wolnym czasie gram na gitarze, ukulele i śpiewam. Moją ulubioną częścią nauczania jest tworzenie różnych, kreatywnych aktywności mających na celu naukę poprzez zabawę, ruch i muzykę. Bardzo lubię podróżować i żeglować.

wera2
Weronika Zieman – obsługa sekretariatu

Porozmawiajmy

ul. Plac Obrońców Wybrzeża 8a, 84-100 Puck

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem