Angielski dla dzieci i młodzieży Rzeszów - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Mickiewicza 19, 35-064 Rzeszów

  Nauka angielskiego dla dzieci Rzeszów-Śródmieście

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Rzeszowie-Śródmieściu jest miejscem, w którym radość z odkrywania możliwości i talentów przeplata się z radosną zabawą. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, dla których nauka angielskiego w różnych grupach wiekowych dzieci jest ogromnym wyzwaniem i okazją do rozwoju własnej kreatywności. Wysokiej klasy narzędzia, wykorzystujące nowoczesne technologie sprawiają, że wśród dzieci rośnie zainteresowanie przedmiotem nauki. Aplikacja Kangi Club jest tego najlepszym przykładem.

  Angielski dla dzieci pełen uśmiechu i zabawy – Rzeszów-Śródmieście

  Angielski dla dzieci w Rzeszowie-Śródmieściu realizowany jest w ramach zajęć kreatywnych, aktywizujących do aktywnej relacji w grupie. Metoda Helen Doron w Rzeszowie-Śródmieściu to doskonały sposób, aby zachęcić dziecko do odkrywania własnych możliwości porozumiewania się w obcym języku. Bazująca na naturalnej zdolności do zapamiętywania ze słuchu metoda wprowadzana jest u nas przez zabawę i przyjazną atmosferę. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Rzeszowie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem