Angielski dla dzieci i młodzieży Siedlce - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Sokołowska 47, 08-110 Siedlce

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Siedlce

  Dziś nie trzeba nikogo przekonywać, że znajomość języków obcych jest jedną z kluczowych umiejętności. Praca w międzynarodowym środowisku oraz częste podróżowanie stały się codziennością. Szkoła angielskiego dla dzieci w Siedlcach ułatwia start młodym ludziom, a udział w zajęciach od najmłodszych lat to pewna inwestycja w przyszłość dziecka. Dodatkowo metoda Helen Doron w Siedlcach to nie tylko skuteczna technika nauczania, ale również zachęta do nauki poprzez zabawę.

  Szkoła językowa Siedlce

  Standardowa oferta kursów obejmuje zajęcia prowadzone w trakcie roku szkolnego w formie regularnych, cotygodniowych spotkań. Szkoła Helen Doron to również angielski dla dzieci w Siedlcach w formie kursów wakacyjnych. W trakcie wakacyjnych półkolonii dzieci aktywnie uczestniczą w zorganizowanych zajęciach. Spędzają czas w towarzystwie rówieśników prowadząc rozmowy w języku angielskim. Stały kontakt z językiem utrwala dotychczas poznane słownictwo i pozwala na rozszerzenie zasobu słów o nowe.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem