Angielski dla dzieci i młodzieży Siedlce - Helen Doron

737 510 211
536 865 325
ul. Sokołowska 47, 08-110 Siedlce

O nas

Centrum Helen Doron Siedlce istnieje od 2001 roku. Nasi lektorzy nie tylko doskonale znają język angielski, ale są osobami z pasją, kochającymi dzieci i pracę z nimi, o wysokiej kulturze osobistej odnoszące się z szacunkiem do młodych ludzi i ich potrzeb. Zajęcia obejmują elementy takich dziedzin jak: psychologia rozwojowa, pedagogika, metodyka nauczania języka obcego, plastyka, teatr, taniec, umuzykalnienie, przy naszych pomocach naukowych zajęcia są ciekawe, dynamiczne i pełne mądrej zabawy!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 180zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 19 1160 2202 0000 0003 0890 9572
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Sokołowska 47, 08-110 Siedlce

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Siedlce

    Dziś nie trzeba nikogo przekonywać, że znajomość języków obcych jest jedną z kluczowych umiejętności. Praca w międzynarodowym środowisku oraz częste podróżowanie stały się codziennością. Szkoła angielskiego dla dzieci w Siedlcach ułatwia start młodym ludziom, a udział w zajęciach od najmłodszych lat to pewna inwestycja w przyszłość dziecka. Dodatkowo metoda Helen Doron w Siedlcach to nie tylko skuteczna technika nauczania, ale również zachęta do nauki poprzez zabawę.

    Szkoła językowa Siedlce

    Standardowa oferta kursów obejmuje zajęcia prowadzone w trakcie roku szkolnego w formie regularnych, cotygodniowych spotkań. Szkoła Helen Doron to również angielski dla dzieci w Siedlcach w formie kursów wakacyjnych. W trakcie wakacyjnych półkolonii dzieci aktywnie uczestniczą w zorganizowanych zajęciach. Spędzają czas w towarzystwie rówieśników prowadząc rozmowy w języku angielskim. Stały kontakt z językiem utrwala dotychczas poznane słownictwo i pozwala na rozszerzenie zasobu słów o nowe.