Angielski dla dzieci Sosnowiec - Centrum Helen Doron

Szanowni Rodzice!

Witamy na stronie Centrum Helen Doron w Sosnowcu, które jest jedną z pierwszych placówek Helen Doron w Polsce.

Nauczamy języka angielskiego od września 2000 roku.

Uczymy dzieci oraz młodzież począwszy od 3-miesięcznych maluszków a skończywszy na 19-latkach. Mając w swojej ofercie kursy na kilkunastu  stopniach  zaawansowania potrafimy zaproponować każdemu dziecku odpowiedni dla niego poziom nauczania.
Dla tych najmłodszych oferujemy kursy, w których dzieci w ciekawy,  nowatorski i co najważniejsze naturalny sposób przyswajają sobie słowa, ich znaczenia oraz melodię języka  świetnie się przy tym bawiąc.
Dla młodzieży oferujemy ciekawe lekcje angielskiego kładąc nacisk na komunikację, ponieważ jesteśmy przekonani, że podstawowym zadaniem języka jest właśnie komunikacja – nie zaniedbujemy jednak  przy tym gramatyki. Lekcje często wzbogacamy ciekawymi grami, piosenkami lub filmami, które mają pomóc w zapamiętaniu oraz zrozumieniu kontekstu języka.Zajęcia w Centrum Języka angielskiego Helen Doron English prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie naszych lektorów jest gwarantem najwyższego poziomu nauczania. W mało licznych grupach lektor ma czas na indywidualne podejście do każdego ucznia. Zapewnia to dzieciom możliwość dobrej zabawy oraz interakcję z rówieśnikami w czasie swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Zadzwoń do nas:
tel: 501 260 200, 507 085 863

Dodatkowa działalność
Od września 2013 roku jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Young Learners English Test.

Od 2008 roku wspieramy podopieczną Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” Martusię Komosińską, przekazując 1% podatku na jej leczenie i rehabilitację oraz dzięki zaangażowaniu rodziców naszych uczniów prowadzimy stałą zbiórkę nakrętek przeznaczonych na powyższy cel.

Organizujemy tematyczne warsztaty językowo-plastyczne, ponieważ dbamy o to by nasi uczniowie rozwijali się wszechstronnie.

Porozmawiajmy

ul. Modrzejowska 20, 41-200 Sosnowiec

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem