Angielski dla dzieci Starachowice - Centrum Helen Doron

cambridge

Nasza szkoła w Starachowicach posiada status Cambridge Preparation Centre i przygotowuje uczniów do następujących egzazminów:

  • Young Learners (YLE)
  • Key English Test for Schools (KET)
  • Preliminary English Test for Schools (PET)
  • First Certificate for Schools (FCE)

Nasi najmłodsi kandydaci zdawali egzaminy Cambridge w wieku 6 lat!

Egzaminy Cambridge English Qualifications to idealny sposób  aby pokazać dzieciom i młodzieży jak dużo umieją i jednocześnie zachęcenia ich do dalszej nauki. Certyfikat potwierdza znajomość języka angielskiego wg międzynarodowych standardów, a egzaminy przeprowadzane są w wielu państwach na całym świecie.

Warto w przyjazny sposób przygotowywać Uczniów do zewnętrznych egzaminów, ponieważ czują się one bezpieczniej i pewniej w oswojonych sytuacjach. Ponadto mają większe poczucie własnej wiedzy i umiejętności oraz motywację do uzyskania jak najlepszych wyników.
Co roku rozpoczynamy bezpłatne dodatkowe zajęcia przygotowujące do egzaminów oraz testów. Mają one  formę cyklicznych warsztatów. Nasi lektorzy, pracują nad rozwijaniem wszystkich sprawności językowych u dzieci, czyli rozumieniem ze słuchu ,pisaniem, czytaniem oraz umiejętnym praktycznym zastosowaniem wiedzy teoretycznej. Dzieci zapoznają się także z formą egzaminu i przykładowymi testami.

Zwieńczeniem cyklu warsztatów będzie przeprowadzenie wewnętrznego próbnego egzaminu zgodnie z wszelkimi standardami Cambridge, następnie egzaminu umożliwiającego uzyskanie międzynarodowego certyfikatu Uniwersytetu w Cambridge.

Do egzaminu wybierani są Uczniowie,którzy są gotowi do podjęcia wysiłku oraz wykonania dodatkowej pracy na rzecz doskonalenia swoich kompetencji językowych. O wyborze tym decyduje lektor prowadzący.

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów znajdą Państwo TUTAJ

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla Dziecka? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

ul. Piłsudskiego 11A, 27-200 Starachowice

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem