Angielski dla dzieci Starachowice - Centrum Helen Doron

Centrum Helen Doron w Starachowicach uczy dzieci oraz młodzież od 2011 roku.

Być może zastanawiali się Państwo co wybrać dla swojego dziecka,naukę w grupie czy korepetycje?

Centrum Helen Doron w Starachowicach to szkoła językowa dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy największą siecią szkół językowych w Polsce. Uczymy języka angielskiego dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia metodą naturalną, łącząc doświadczenie z nowoczesnością. Nasze atuty to małe grupy, zajęcia wyłącznie w języku angielskim, sprawdzona metoda (ponad 35 lat doświadczenia) oraz wykwalifikowani lektorzy.

Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego. Czterokrotnie w ciągu roku dostają Państwo opinię o materiale gramatycznym i leksykalnym omówionym na zajęciach oraz o postępach dziecka w nauce. Ukończenie kolejnych kursów Helen Doron honorujemy dyplomami. Po ukończeniu kursów  Helen Doron Early English, proponujemy naszym uczniom w wieku 11-19 lat, naukę w grupach młodzieżowych w Teen English College. W ten sposób naukę można kontynuować nawet do poziomu certyfikatu FCE czy CAE.

Zajęcia w Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie naszych lektorów jest gwarantem najwyższego poziomu nauczania oraz doskonałego podejścia pedagogicznego do Waszych dzieci.

Ponadto nasi Uczniowie mogą bezpłatnie uczestniczyć w warsztatach tematycznych (świątecznych,Dzień Matki, Dzień Ojca,Walentynki etc.) oraz imprezach organizowanych przez naszą szkołę ,takich jak bal Halloween lub karnawałowy, czy też piknik na zakończenie roku.

Uczniowie powyżej 10 roku życia mają możliwość uczestniczenia w wyjazdach do Londynu w zaprzyjaźnionym gronie Uczniów Helen Doron.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla Dziecka? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

ul. Piłsudskiego 11A, 27-200 Starachowice

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem