Angielski dla dzieci i młodzieży Tarnów - Helen Doron Skontaktuj się z nami
15.07.2022

Egzaminy Cambridge Tarnów

Angielski dla dziecka w Tarnowie

W naszym Centrum Helen Doron w Tarnowie już od 2013 roku dzieci i młodzież mają możliwość zdawania egzaminów Cambridge English na różnych poziomach. Dla najmłodszych są to egzaminy Young Learners English (YLE), które obejmują ciekawe, znane dziecku tematy i mają na celu rozwijanie umiejętności komunikacji w języku angielskim. Egzaminy YLE mają trzy stopnie zaawansowania: Starters Pre A1, Movers A1, Flyers A2, a każdy poziom składa się z trzech części: Listening, Reading&Writing oraz Speaking. Natomiast nastolatki mogą podchodzić do egzaminów Cambridge English na poziomie KET for School, PET for School oraz FCE for School. Każde dziecko, które zdaje egzamin Cambridge otrzymuje certyfikat będący motywującą nagrodą za pracę włożoną w przygotowanie do testu.

angielski tarnów
Egzamin Cambridge w Centrum Helen Doron w Tarnowie

Egzamin Cambridge w naszej szkole językowej

W ubiegłych latach wszyscy uczniowie, którzy podeszli do Egzaminów Cambridge zdali je osiągając przy tym bardzo wysoki poziom. Średnia wyliczona z wyników wszystkich przystępujących do egzaminów dzieci z Centrum Helen Doron w Tarnowie zawsze wynosiła powyżej 90%. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy pochwalić się zdawalnością na poziomie 100% oraz świetnymi wynikami jakie osiągają kursanci z naszej szkoły języka angielskiego.

angielski dla dziecka Tarnów
Egzamin YLE w Tarnowie

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.

ul. Krakowska 17, 33-100 Tarnów

Nr konta: 55 2490 0005 0000 4500 8971 6919 Alior Bank