Angielski dla dzieci i młodzieży Tomaszów Mazowiecki - Helen Doron

694 925 588
ul. Mościckiego 31/33, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

O nas

Drodzy Rodzice, Szkoła Helen Doron w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. W tym samym roku, w zimowym semestrze zaczęłam prowadzić w niej swoje pierwsze zajęcia. Każdą lekcję

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tomaszów Mazowiecki

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Tomaszowie Mazowieckim oferuje kursy podzielone na grupy wiekowe. Najmłodsze dzieci uczestniczą w kursie Babies/Toddlers, kolejnym blokiem kursów jest blok Kids z programem zajęć przystosowanym do dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Teens to kursy dedykowane uczniom w przedziale wiekowym 9-12 lat, a ostatni blok skierowany do młodzieży – Teens to nauczanie dla osób które osiągnęły poziom A1 lub kursy Paul Ward.

    Szkoła językowa Tomaszów Mazowiecki

    Oprócz standardowego programu kursów szkoły Helen Doron posiadają ofertę zajęć wakacyjnych. Angielski dla dzieci w Tomaszowie Mazowieckim to więc nie tylko cotygodniowe zajęcia w trakcie roku szkolnego, ale również wyjazdy oraz aktywności w okresie wakacji. Metoda Helen Doron w Tomaszowie Mazowieckim opiera się na założeniu, że naukę warto rozpocząć jak najwcześniej, a dzieci w formie zabawy przyswajają słownictwo i gramatykę w sposób naturalny. Dzięki temu dzieci chętnie uczą się i są pozytywnie nastawione do poznawania nowych obszarów.