Angielski dla dzieci i młodzieży Tychy - Centrum Helen Doron

27.08.2021

Co otrzymasz w cenie kursu?

🔵Chcesz wiedzieć co zyskujesz zapisując dziecko do naszej szkoły?

🔵Co tak naprawdę znajduję w cenie naszych kursów?

🔵Spieszymy z odpowiedzią!

🔵W cenie kursu:

👉Każdy uczeń otrzymuje swój zestaw: plecak Helen Doron, 4 książki edukacyjne. Na kursach Jump with Joey oraz More Jump with Joey książka z rozszerzoną rzeczywistością! – Dzięki bezpłatnym aplikacją Magic Wand możesz ożywić postacie jak w prawdziwych bajkach!

👉Dostęp do aplikacji Helen Doron Read – aplikacja jest przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia, dzięki niej dzieci uczą się globalnego czytania w języku angielskim. W aplikacji znajdziemy 32 interaktywne książki oraz 8 poziomów zaawansowania

.👉CZĘSTY KONTAKT z językiem – na naszych kursach kontakt z językiem zapewniamy 15 razy w tygodniu – oprócz zajęć w szkole, w domu należy odsłuchiwać ścieżek dźwiękowych 2 razy dziennie codziennie w TLE.

👉Dostęp do multimedialnej platformy edukacyjnej, na której również znajdziecie epizody oraz ścieżki dźwiękowe, których należy odsłuchiwać.Na platformie znajdują się różnego rodzaju gry, bajki oraz karaoke i to wszystko w języku angielskim!

👉Nasze kursy umożliwiają naukę od 550 do 3500 słów

👉TEEN BUZZ – Nasze własne radio dla starszych uczniów, dzięki któremu mogą odsłuchiwać audycji a nawet brać w nich udział! Poprzez Teen Buzz mogą nawiązać kontakt z uczniami z całego świata!

👉Przygotowanie oraz możliwość przystąpienia do egzaminów Cambridge

🔵Zadzwoń i zapytaj o nasze zajęcia: 505 931 179

🔵ZAPISZ SIĘ na bezpłatne lekcje pokazowe!

Zadzwoń i poznaj miejsce, gdzie przyszłość Twojego dziecka ma swój początek. Tel: 505 931 179

Zapraszamy 🙂

Porozmawiajmy

ul. Kopernika 3, 43-100 Tychy

    Nasz zespół

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem