
Od 20 lat prowadzimy zajęcia z angielskiego metodą Helen Doron w naszej placówce na Bródnie. Od tego roku zapraszamy również na język hiszpański. Na początek mamy dostępne dwa kursy, które zostały stworzone na bazie kursów angielskich:
Na hiszpański mogą się zapisywać zarówno uczniowie, którzy uczęszczają do nas na zajęcia z angielskiego, jak i dzieci spoza naszej szkoły.

Rozpoczynając naukę języka hiszpańskiego metodą Helen Doron dziecko wyruszy w przepiękną podróż, zagłębiając się w hiszpańską kulturę oraz doświadczając żywiołowej muzyki i tańca. Pozna nie tylko sam język, słownictwo i gramatykę, ale również odmienne tradycje kulturowe, potrawy, stroje czy święta. Poszerzenie nauki o wiedzę z zakresu krajów latino pozwoli mu na głębsze, szybsze i łatwiejsze przyswojenie samego języka.
Nasz hiszpański dla dzieci na Bródnie to:
Właśnie tego potrzebują mali obywatele świata, aby skutecznie poznawać nowy materiał, uczyć się efektywnie i w skupieniu. Pozytywne wzmacnianie zamiast ocen, słuchanie nagrań, gry językowe oraz ćwiczenia ruchowe – to nasza odpowiedź na współczesne potrzeby młodych uczniów.

Warto podkreślić, że nasi nauczyciele są wysoko wykwalifikowani pod względem lingwistycznym, metodycznym i dydaktycznym. Stanowią grupę kreatywnych osób z ogromnym sercem dla dzieci. Cechuje ich serdeczność, otwartość i indywidualne podejście do każdego ucznia. Dzięki nim hiszpański jest radosną przygodą, z której nie chce się wracać.
Na zajęciach, które prowadzimy wyłącznie w języku hiszpańskim – w zależności od wieku dzieci – wykorzystujemy obrazki, grafiki, gry językowe, eksperymenty i zadania sensoryczne. Skupiamy się na podejściu holistycznym czyli wieloaspektowym, oddziałując na wszystkie zmysły naszych uczniów. Zanurzamy dziecko w nauczanym języku, wykorzystując jego naturalne środowisko, aktualną wiedzę oraz zainteresowania. Stosując taką formę zajęć zapewniamy wysoką skuteczność nauki, przy jednoczesnym jak najmniejszym obciążeniu ucznia. Na naszych zajęciach dziecko nie wie, że się uczy, ono myśli, że się bawi!
Wiktoria Bródka dołączyła do naszego zespołu w tym roku jako lektorka języka angielskiego i hiszpańskiego. Zaraża dzieci pozytywną energią, uśmiechem i entuzjazmem, które sprawiają, że jej zajęcia stają się inspirującą przygodą. Każde spotkanie z uczniami traktuje jako szansę, by wspierać ich rozwój i motywować do odkrywania radości płynącej z poznawania języków obcych. Jej celem jest, by każdy uczeń wychodził z lekcji z uśmiechem na twarzy i pełen wiary w swoje możliwości.

Język hiszpański należy do rodziny języków romańskich. 500 milionów ludzi posługuje się nim jako językiem ojczystym, a około 150 milionów ludzi uczy się go jako obcego. Porozumiemy się w nim nie tylko w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, ale również w Stanach Zjednoczonych, Portoryko i na Filipinach. Warto wspomnieć, że hiszpański jest również jednym z języków urzędowych ONZ, Unii Europejskiej i UNESCO.
Z każdym rokiem hiszpański zyskuje na popularności dzięki dostępności turystyki, muzyki i kinematografii. Wiele osób hiszpańskojęzycznych zostało laureatami Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny, jak również wielokrotnie w dziedzinie literatury. Sama literatura hiszpańska oraz hiszpańskojęzyczna ma ogromny wpływ na obraz współczesnej kultury.
Odkrywając język, możemy jednocześnie poznawać bogactwo hiszpańskiej literatury, sztuki i muzyki, co pozwala nie tylko na pełne zrozumienie, ale również wzbogaca nasze doświadczenia. Oczywistym jest fakt, że tekst tłumaczony przez tłumacza nie odzwierciedla w pełni zawartej w nim idei. Ucząc się języka hiszpańskiego nie można zapomnieć o jakże interesującej i burzliwej historii Hiszpanii i krajów Hispanoameryki oraz kulturze i obyczajowości ich mieszkańców. Poprzez kulturę rozumiemy przede wszystkim charakterystyczną muzykę, taniec oraz różnorodne potrawy. Nie ma więc wątpliwości, że hiszpański dla dzieci na Bródnie przyniesie Twojemu kilkulatkowi wiele korzyści, a z czasem otworzy przed nim kolejne drzwi do międzynarodowej kariery.
3,5 – 5latki – piątki, godz. 17:15 – 18:00
6 – 9latki – środy, godz. 18:00 – 18:45 oraz piątki, godz. 18:10 – 18:55
Zapisz swoje dziecko już dziś!
☎ 796 141 703
