Angielski dla dzieci i młodzieży Wolbrom - Helen Doron Skontaktuj się z nami
4.03.2023

Jaka szkoła językowa będzie najlepsza dla Twojego dziecka? Czy Helen Doron Wolbrom to szkoła numer 1?

najskuteczniejsza metoda nauki angielskiego i szkoła językowa dla dzieci

ranking szkoła językowa

Table of Contents

Czy nasza szkoła językowa jest najlepszym wyborem dla każdego dziecka?  Bardzo się staramy, aby tak było, ale każde dziecko jest inne, z inną wrażliwością i nawet jeśli prowadzimy zajęcia z wielką troską o jakość lekcji i o nasze dzieci, to nie każdy wybierze nas. Wasz czas jest dla nas cenny, dlatego jeśli po przeczytaniu artykułu uznają Państwo, że tego szukacie dla swojego dziecka, drzwi naszej szkoły będą otwarte i czekamy na Was. Czego możecie być pewni, że otrzymacie w Helen Doron Wolbrom:

W naszym zespole spotykamy się w każdy czwartek, aby opracować plan na każdą lekcję na nowy tydzień, bez kompromisów: jeśli potrzebny nam będzie blender do zrobienia smoothie, opiekacz do zrobienia kanapek, wielka gałąź do powieszenia liści, kosiarka, trawa,  trampolina, aby przedstawić w kontekście zwroty, sensorycznie, naturalnie, to po prostu musimy mieć to wszystko na zajęciach. 😊

Po całym dniu rozmawiamy ze sobą i wymieniamy się spostrzeżeniami, obawami, sugestiami, bo wizja naszej szkoły to być uczciwym. Jeśli grupa z inną dynamiką będzie lepszym środowiskiem do rozwoju dziecka, chcemy, aby rodzic o tym wiedział. Jeśli napotykamy trudności- rozwiązujemy je, ale informujemy Was o naszych działaniach.

Nie oferujemy jedynie kursu językowego, nasza szkoła językowa to wewnętrzna ambicja na więcej. Dlatego też nasze warsztaty, konkursy, eventy.  Dlatego tematyka każdego kursu i treść bajek przewodnich obejmuje tolerancję, różnice zdań, szacunek do siebie, do drugiego człowieka, środowiska. Stąd w scenariuszach  lekcji nie ma przypadku, a każde zadanie ma swój dodatkowy cel poza nauką języka. Bardzo chcemy dać naszym uczniom poczucie, że są tu mile widziani, że mogą przyjść wcześniej, zostać dłużej, usiąść w naszej kawiarnio-poczekalni, gdzie zawsze czeka na nich coś innego, powiedzieć, że mają zły dzień i dlaczego. To atmosfera tworzy każde miejsce.

Nie mówimy, że nie jest to możliwe, ale wiemy, że bardzo trudno jest działając na rynku w pojedynkę, przygotować zajęcia w taki sposób w Helen Doron Wolbrom. Powód jest prosty: nawet przy najszczerszych chęciach, lecz ze względu na ograniczony czas, zasób energii, środki finansowe nie każdy ma takie możliwości jak należąc do międzynarodowej sieci z ponad 35 letnim doświadczeniem. To dzięki temu dysponujemy ogromną bazą pomysłów, pomocy, wsparcia z innych szkół Helen Doron i centrali, neurodydaktyków, językoznawców, trenerów, oprawy dydaktycznej, kontroli jakości. Ale zachęcamy do sprawdzenia tego przed wyborem szkoły, np podczas lekcji pokazowych i podjęcia decyzji najlepszej dla Państwa.

Szkoła językowa Helen Doron Wolbrom to miejsce, gdzie najważniejsza jest nauka komunikacji w języku angielskim. Chcielibyśmy przerwać ten łańcuszek, w którym dorosłe osoby powtarzają, że większość rozumie, a nie potrafi nic powiedzieć. Niech nasze dzieci idą w świat wyposażone z jedną z podstawowych dzisiaj umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Być może w Państwa odczuciu nie komunikacja jest na chwilę obecną najważniejsza, a szukacie wsparcia dla dziecka w opanowaniu wiadomości szkolnych. Nie pracujemy na zasadzie przygotowania do sprawdzianów, ale czy odpowiadałoby Państwu połaczenie naszego kursu z dodatkową możliwością bezpłatnych, indywidualnych spotkań z lektorem? Nazywamy to szkolny SOS, który daje okazję do nadrobienia zaległości po nieobecności w szkole, pomoc przed sprawdzianem, przygotowanie do egzaminu.

I jeszcze jedna, kluczowa kwestia podczas podjęcia decyzji czy wybrać naszą szkołę. W Helen Doron Wolbrom gwarantujemy, że my wykonamy naszą pracę tak, jak należy. Ale nasza szkoła jest dla świadomych rodziców, którzy chcą, aby jego dziecko posługiwało się językiem angielskim jak językiem ojczystym. Co oznacza, że nasza metoda to praca lektorów podczas zajęć, ale tym co nas wyróżnia na rynku są nasze nagrania w tle, puszczane każdego dnia jak radio. Tak jak to było gdy od najmłodszych lat każdy z nas uczył się języka ojczystego-najpierw słuchaliśmy. Dzień w dzień. I o to prosimy naszych rodziców. Aby kliknęli każdego dnia dwukrotnie w przycisk na telefonie lub tablecie.

Wierzymy, że gdzieś istnieje odpowiednia szkoła dla Waszego dziecka. Czy to będzie Helen Doron Wolbrom? Tę decyzję zostawiamy Państwu. My możemy jedynie zaprosić do naszego świata, pokazując jak pracujemy, wykonując nasze zadanie uczciwie i mając nadzieję, że to właśnie nas wybiorą Państwo, abyśmy mogli towarzyszyć Waszemu dziecku w drodze z językiem angielskim. I z całych sił staramy się o to każdego dnia. 

www.helendoron.pl/wolbrom

szkoła językowa najskuteczniejsza metoda

Porozmawiajmy

ul. 1 Maja 64, 32-340 Wolbrom