Angielski dla dzieci i młodzieży Wolbrom - Helen Doron Skontaktuj się z nami
4.07.2022

KOREPETYCJE CZY SZKOŁA HELEN DORON WOLBROM?!

angielski dla dzieci i młodzieży Wolbrom

NIE MUSISZ WYBIERAĆ- w naszej szkole w cenie kursu również otrzymujesz możliwość skorzystania z doraźnej pomocy indywidualnej, nazywamy to SZKOLNE SOS.

Ale co zyskujesz tylko dzięki naszej szkole, czego nie dostaniesz w żadnej innej formie edukacji?!

W Helen Doron  każde dziecko ma powszechny, otwarty i nieograniczony dostęp do nauki języka angielskiego przy wsparciu przemyślanych pomocy dostosowanych do swojego wieku.  Dorasta z tym językiem, osłuchuje się, oswaja ze środowiskiem anglojęzycznym od najmłodszych lat. Nie mamy złudzeń-nasze dzieci potrzebują znać język angielski. Bo świat rozmawia dziś po angielsku. W naszej szkole język angielski to sposób myślenia, rozmawiania z ludźmi, rozwijania pasji i osobowości. To filozofia rozwoju i rozumienia potrzeb dzieci.

A co jeśli Twoje dziecko jest nieśmiałe? Jeśli boi się mówić? Co jeśli ma zły dzień, swój problem, którego ciężar w danym dniu  dźwiga? Właśnie dzięki nauce w małej grupie otrzymuje ten komfort, że może przez jakiś czas tylko słuchać, powtarzać, że nikt nie będzie wywierał na nie presji, lecz stworzy mu bezpieczne warunki i podąży za jego rozwojem, a jednocześnie każde zajęcia będą efektywne, ponieważ to nieśmiałe lub akurat tego dnia smutne dziecko słucha i obserwuje pozostałe dzieci. Trudno stworzyć takie komfortowe warunki podczas zajęć indywidualnych, aby jednocześnie były to zajęcia efektywne.

Nie istnieje u nas wyścig szczurów, nie ma niezdrowej rywalizacji, ale jest budowanie relacji społecznych, jest szansa na naukę umiejętności interpersonalnych, bo dzieci nie siedzą w ławkach i słuchają, lecz przez całe zajęcia mają okazję aktywnie w nich uczestniczyć. Od najmłodszych lat język angielski stanowi dla nich naturalny sposób komunikacji. A nauka powinna być przyjemnością, szczególnie jeśli ma przynieść pożądany efekt.

Porozmawiajmy

ul. 1 Maja 64, 32-340 Wolbrom