Angielski dla dzieci Wrocław Gaj - Centrum Helen Doron

Centrum Helen Doron Wrocław-Gaj powstało w 2000 roku i jest jednym z pionierów metody Helen Doron. Sukces naszej szkoły wynika z pasji i zaangażowania  w nauczanie dzieci, ciągłego doskonalenia naszych umiejętności oraz dzięki ciągłemu odkrywaniu niesamowitych zdolności dzieci.

Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat , aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Nasze Centrum od wielu lat przygotowuje swoich uczniów do egzaminów Cambridge. Jesteśmy dumni z tego, że nasi uczniowie zdają te egzaminy osiągając bardzo dobre wyniki. Nasi nauczyciele to to nie tylko doskonale przygotowani pedagogicznie profesjonaliści, ale przede wszystkim pasjonaci uczenia języka angielskiego, którzy uwielbiają pracę z dziećmi. Każdy z naszych nauczycieli ukończył wewnętrzne szkolenia Helen Doron Early English, które w szczególny sposób przygotowują do pracy z bardzo małymi dziećmi, skupiając się nie tylko na metodyce, ale przede wszystkim na aspekcie psychologicznym.

Porozmawiajmy

ul. Terenowa 40, 52-231 Wrocław
Godziny pracy sekretariatu:
poniedziałek – piątek 15:00 – 19:30

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem