Angielski dla dzieci Wrocław Południe - Centrum Helen Doron

Centrum Helen Doron English Wrocław Południe powstało w 2002 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest Agnieszka Godlewska, absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, ale przede wszystkim mama trójki wspaniałych dzieci, z którymi rozpoczęła swoją przygodę z Helen Doron English. Centrum powstało z pasji uczenia i miłości do dzieci i jest obecnie prężnie działającym ośrodkiem nauczania, oferującym kursy językowe metodą Helen Doron dla prawie 450 dzieci. Oprócz regularnych kursów rocznych nasze Centrum oferuje również półkolonie letnie i zimowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością.

Centrum Helen Doron Wrocław Południe mieści się w siedzibie Szkoły Językowej IN ENGLISH w nowym budynku przy ul. Przyjaźni tuż przy przepięknym Parku Klecińskim, gdzie po zajęciach można skorzystać z placu zabaw lub pospacerować wzdłuż rzeki Ślęzy i nakarmić kaczki. Nasze Centrum posiada 6 estetycznych i wygodnych sal z dobrym zapleczem sanitarnym.

Nauczyciele

Nasi nauczyciele to to nie tylko doskonale przygotowani pedagogicznie profesjonaliści, ale przede wszystkim pasjonaci uczenia języka angielskiego, którzy uwielbiają pracę z dziećmi. Każdy z naszych nauczycieli ukończył wewnętrzne szkolenia Helen Doron Early English, które w szczególny sposób przygotowują do pracy z bardzo małymi dziećmi, skupiając się nie tylko na metodyce, ale przede wszystkim na aspekcie psychologicznym. Czekający na dzieci rodzice, słyszą nieustanny śmiech, brawa i radosne śpiewanie wydobywające się zza drzwi sal, w których odbywają się zajęcia.

Urodziny
Obchodzimy Wasze urodziny!

Świętowanie urodzin, jest dla każdego malucha ważne, dlatego pozwalamy sobie w ten szczególny dzień wręczyć mały upominek, śpiewamy wspólnie Happy Birthday i częstujemy słodkością (za zgodą rodziców ).

Kalendarium

Rok szkolny 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami. Dokładne informacje o przebiegu i dniach wolnych od zajęć podamy przed rozpoczęciem wrześniowych lekcji.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Przyjaźni 66, 53-030 Wrocław

nr konta: 83 1020 5242 0000 2302 0022 5318 PKO

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem