Angielski dla dzieci i młodzieży Wschowa - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu odpowiedniego kursu? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

os. Jagiellonów 12E/2, 67-400 Wschowa

Nr konta: 29 1090 1290 0000 0001 4668 3159 Santander Bank

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wschowa

  Dzieci lubią wyzwania, lecz myśl o nauce wywołuje w nich niechęć. Wiemy, że dzieciństwo jest czasem beztroskiej zabawy. Z tego względu opracowaliśmy sposób na skuteczną naukę angielskiego poprzez zabawę. Metoda Helen Doron we Wschowie realizowana jest na podstawie metody Suzuki, powstałej z myślą o nauce dzieci gry na instrumentach muzycznych ze słuchu, bez zapisu nutowego. Dziecko, które nie potrafi jeszcze czytać i pisać może efektywnie uczyć się angielskiego poprzez osłuchanie, zapamiętywanie i użycie.

  Szkoła językowa Wschowa

  Angielski jako drugi język? Warto zacząć jak najszybciej. Już czteromiesięczne niemowlęta mogą uczyć się angielskiego przez osłuchanie z dźwiękiem. Oferujemy angielski dla dzieci we Wschowie, prowadzony w wielu grupach wiekowych. Zajęcia dla najmłodszych 0-3 lata, dla przedszkolaków od 3 do 6 lat, dzieci szkolnych 6-12 lat oraz młodzieży 12-19 lat różnią się sposobami realizacji, jednak łączy je skuteczność. Jako lider ESL gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie umiało posługiwać się angielskim bez zahamowań. Szkoła angielskiego dla dzieci we Wschowie oferuje własne, nowoczesne aplikacje i gry dla uczniów bezpłatnie.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem