Angielski dla dzieci i młodzieży Wschowa - Helen Doron

505 802 907
os. Jagiellonów 12E/2, 67-400 Wschowa

O nas

Centrum we Wschowie zostało założone w 2020 roku przez Maję Szambelańczyk-Andrys i mieści się na os. Jagiellonów we Wschowie, na parterze, przy placu zabaw. Szkoła posiada dwie sale językowe, biuro

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu odpowiedniego kursu? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

os. Jagiellonów 12E/2, 67-400 Wschowa

Nr konta: 29 1090 1290 0000 0001 4668 3159 Santander Bank

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wschowa

    Dzieci lubią wyzwania, lecz myśl o nauce wywołuje w nich niechęć. Wiemy, że dzieciństwo jest czasem beztroskiej zabawy. Z tego względu opracowaliśmy sposób na skuteczną naukę angielskiego poprzez zabawę. Metoda Helen Doron we Wschowie realizowana jest na podstawie metody Suzuki, powstałej z myślą o nauce dzieci gry na instrumentach muzycznych ze słuchu, bez zapisu nutowego. Dziecko, które nie potrafi jeszcze czytać i pisać może efektywnie uczyć się angielskiego poprzez osłuchanie, zapamiętywanie i użycie.

    Szkoła językowa Wschowa

    Angielski jako drugi język? Warto zacząć jak najszybciej. Już czteromiesięczne niemowlęta mogą uczyć się angielskiego przez osłuchanie z dźwiękiem. Oferujemy angielski dla dzieci we Wschowie, prowadzony w wielu grupach wiekowych. Zajęcia dla najmłodszych 0-3 lata, dla przedszkolaków od 3 do 6 lat, dzieci szkolnych 6-12 lat oraz młodzieży 12-19 lat różnią się sposobami realizacji, jednak łączy je skuteczność. Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie umiało posługiwać się angielskim bez zahamowań. Szkoła angielskiego dla dzieci we Wschowie oferuje własne, nowoczesne aplikacje i gry dla uczniów bezpłatnie.