Angielski dla dzieci Zabrze - Centrum Helen Doron

Przygotowujemy do egzaminów Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers oraz A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów, którzy są również egzaminatorami Cambridge English.

Poziomy

Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Istnieją trzy poziomy trudności testów – Starters, Movers i Flyers. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.

Kolejne to  A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools oraz B2 First for Schools .

Wyniki egzaminów Cambridge są wpisywane na świadectwa szkolne jako szczególne osiągnięcia ucznia!

Korzyści ze zdawania egzaminów YLE:

 • Są niezależnym sprawdzianem oferty edukacyjnej w zakresie nauczania języka angielskiego.
 • W sposób przyjazny i łagodny pozwalają dziecku zdobyć pozytywne doświadczenia wyniesione z pierwszych kontaktów z egzaminami. Test przebiega bezstresowo, ma formę przyjaznej rozmowy z egzaminatorem Cambridge  Assessment English, który jest odpowiednio przygotowany do pracy z dziećmi.
 • Wzmacniają wiarę dziecka we własne możliwości, a przez to przyczyniają się do edukacyjnych sukcesów w przyszłości i zdobycia umiejętności zdawania coraz trudniejszych egzaminów.
 • Kończą się zawsze pozytywnym rezultatem. Każde dziecko, które podchodzi do testu YLE dostaje certyfikat przysyłany z Cambridge; na certyfikacie widoczna jest ilość zdobytych przez dziecko „tarcz”. Każdej z trzech części testu można uzyskać maksymalnie 5 „tarcz”, razem 15. Uzyskany rezultat pozwala rodzicom i nauczycielom ocenić poczynione przez dziecko postępy i jego przygotowanie do nauki na kolejnym poziomie.
 • Dzieci lubią uczyć się do YLE, a także je zdawać. Wiele zadań na egzaminie polega np. na rysowaniu czy rozmowie z egzaminatorem.

Porozmawiajmy

ul. Św.Urbana 5/31, 41-800 Zabrze

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

  Nasz zespół

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem