Angielski dla dzieci Zabrze - Centrum Helen Doron

Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English w Zabrze działa od ponad 20 lat! Założycielem Centrum Helen Doron Zabrze jest Joanna Złotorowicz wieloletni nauczyciel, doświadczony pedagog, mentor. Centrum powstało z pasji uczenia i miłości do dzieci i jest obecnie prężnie działającym ośrodkiem nauczania oferującym kursy językowe dla dzieci i młodzieży.

Centrum Helen Doron Zabrze mieści się w nowoczesnym budynku przy ul. św. Urbana 5/31. Dysponujemy przestronnymi i świetnie wyposażonymi salami wykładowymi, gdzie nasi uczniowie w komfortowych warunkach mogą przyswajać j. angielski metodą naturalną na kilkunastu poziomach zaawansowania dla dzieci oraz 4 poziomach A2-B2 dla nastolatków, a więc kontynuować naukę nieprzerwanie od 3 miesiąca do 19 roku życia.

Nauczyciele

Nasi nauczyciele to nie tylko świetnie przygotowani pedagogicznie profesjonaliści ale przede wszystkim pasjonaci uczenia języka angielskiego, którzy uwielbiają pracę z dziećmi. Każdy z naszych nauczycieli ukończył wewnętrzne szkolenia Helen Doron Early English, które w szczególny sposób przygotowują do pracy z bardzo małymi dziećmi, skupiając się nie tylko na metodyce ale przede wszystkim na aspekcie psychologicznym.
Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie naszych lektorów jest gwarantem najwyższego poziomu nauczania oraz doskonałego podejścia pedagogicznego do Waszych dzieci.

Zobacz jak tworzymy anglojęzyczne środowisko i jak otaczamy naszych uczniów językiem angielskim. Dzięki temu nie mają oni najmniejszych problemów z komunikacją w języku angielskim.

Celebrujemy urodziny!

Urodziny to ważne wydarzenie dla każdego dziecka, ten szczególny dzień świętujemy wraz z solenizantem: wręczamy mu mały upominek oraz wspólnie śpiewamy Happy Birthday!

Kalendarium

Rok szkolny 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami. Dokładne informacje o przebiegu i dniach wolnych od zajęć podamy Państwu we wrześniu.

Porozmawiajmy

ul. Św.Urbana 5/31, 41-800 Zabrze

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

    Nasz zespół

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem