Angielski dla dzieci i młodzieży Złotów - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Centrum Języka Angielskiego Helen Doron Złotów prowadzi zajęcia od 2012 roku.

Centrum w Złotowie jest licencjonowaną placówką pracującą według metody Helen Doron. Przez niemal 9 lat doświadczeń cały czas staramy się dbać o jak najwyższą jakość nauczania, stale rozwijając się i poszerzając wachlarz naszych kursów. Dokładamy wszelkich starań by do współpracy pozyskać jak najlepszą, pełną pasji nauczania kadrę. Dbamy by nasi uczniowie czuli się u nas jak najlepiej i z chęcią przychodzili na zajęcia.

Nasz zespół:

Magdalena Kulikjan – Właściciel i Dyrektor Centrum Helen Doron w Złotowie od 2013r. Mama dwóch córek Amelii i Emilii. Miłośniczka zwierząt: posiada 3 koty i psa. Pasjonatka zabytków w Polsce, szczególnie zamków i pałaców. Zwariowana na punkcie szybkich samochodów.

Paulina Jankowska – Licencjonowany nauczyciel HD. Mama Czarka, który już uczestniczy w zajęciach angielskiego w Naszym Centrum. Kreatywna i pomysłowa, kochającą pracę z dziećmi. W wolnym czasie wokalistka zespołu muzycznego „No problem”.

Magdalena Lewandowska – Licencjonowany nauczyciel HD. Miłośniczka zwierząt, nie obojętna na ich krzywdę. Nie może w domu posiadać zwierzątek więc dogląda i dokarmia wszystkie bezdomne kotki i psy.

Wszystkie nasze lektorki są licencjonowanymi nauczycielkami metody Helen Doron, systematycznie podnoszącymi swoje kwalifikacje na wielu seminariach i warsztatach. Są kreatywne, pracowite, energiczne i pomysłowe. To osoby sumienne, doskonale przygotowane metodycznie i co najważniejsze kochające pracę z dziećmi. Wszystkie lektorki prowadzą interesujące i niebanalne zajęcia. W mało licznych grupach nauczycielki mają czas na indywidualne podejście do każdego ucznia. Dzieciom natomiast zapewnia to możliwość dobrej zabawy oraz interakcję z rówieśnikami w czasie swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat.

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem i Państwa dziećmi na lekcjach pokazowych w naszej Szkole.

Serdecznie zapraszamy!

 

Porozmawiajmy

ul. Bohaterów Westerplatte 7, 77-400 Złotów

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem