Blog

27.07.2021

Prowadzenie własnej szkoły Helen Doron to ciężka praca, ale satysfakcja jest absolutnie niemierzalna i obejmuje wszystkie płaszczyzny życia, zarówno tę osobistą, jak i biznesową.

Będąc od kilku lat spełnionym nauczycielem Helen Doron mogłam obserwować jak funkcjonuje Centrum Helen Doron English. Razem z przyjaciółką uznałyśmy, że to jest doskonały czas, aby robić coś własnego, co da nam satysfakcję i radość z pracy. Helen Doron stanęło przed nami otworem i wzięłyśmy przysłowiowego byka za rogi!

Współpraca z siecią franczyzową Helen Doron daje mnóstwo korzyści. Nie jesteś sam, masz know-how, ogromną pomoc oraz zaplecze, zarówno dydaktyczne, jak i marketingowe. Sprzedajesz produkt, który jest uznany na całym świecie. Masz szansę poznawać innych w tej branży i korzystać z ich wiedzy. To jest nieocenione!

Ogromną satysfakcję daje mi rozwój szkoły oraz to, że mogę ją prowadzić mając przy sobie swoich przyjaciół i rodzinę. No i przepięknie mówiący po angielsku uczniowie naszej szkoły. Ich radość na zajęciach i uśmiechy na twarzach. Wspaniały i szalony nasz nauczycielski team. Tak dobrze jest mieć wokół siebie ludzi, którzy cię rozumieją, doceniają i inspirują.

Prowadzenie własnej szkoły Helen Doron to ciężka praca, ale satysfakcja jest absolutnie niemierzalna i obejmuje wszystkie płaszczyzny życia, zarówno tę osobistą, jak i biznesową. Trzeba robić w życiu to, co ci daje radość. Helen Doron oferuje taką radość. Prawdziwa radość uczenia! Nigdy nie ustawaj w dążeniu do celu. Tak powstają wielkie rzeczy! Bądź cierpliwy i konsekwentny! Powodzenia!

Sylwia Piwowarska
Współwłaścicielka Centrum Helen Doron Gdynia Orłowo i Gdynia Wiczlino

Zapisz się
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem