• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Bydgoszcz Południe

 

O nas

Szanowni Państwo!

Szkoła Helen Doron Bydgoszcz Szwederowo działa na terenie Bydgoszczy od września 2003 roku. Została założona przez Katarzynę Czub, absolwentkę filologii angielskiej UAM w Poznaniu, która nauczycielem Helen Doron jest od 2002 roku i nadal z przyjemnością uczy. Doskonale wyszkolona kadra, przygotowana do pracy z dziećmi, zapewnia wysoki poziom zajęć angielskiego, a kompetencje i podejście pedagogiczne wszystkich nauczycieli jest bardzo cenione przez rodziców i ich dzieci.

W naszej szkole dbamy również o to, aby dzieci mogły poznać bogatą kulturę krajów anglojęzycznych, tak więc w trakcie roku szkolnego organizujemy okazjonalne lekcje związane np. z Halloween czy St Patrick`s Day.

Dodatkową atrakcją są, organizowane co roku, pikniki na zakończenie roku szkolnego.

Cieszymy się z nauki rodzinnej, dlatego dbamy o rodzeństwa: zapisując kolejne dzieci otrzymują Państwo zniżki dla rodzeństwa. Ukończenie kolejnych kursów HD honorujemy dyplomami oraz na koniec roku szkolnego nagradzamy wszystkich uczniów prezentami.

Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat.

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem i Państwa dziećmi na lekcjach pokazowych w naszej Szkole.

Serdecznie zapraszamy!

Dyrektor Centrum Katarzyna Czub

oraz nauczyciele: Małgorzata Musialik i Jamila Latifova

 
Call Now Button