• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Bydgoszcz Południe

 

Kadra

Dyrektor Centrum:

Katarzyna Czub 

DSC_8684(1)

Jestem absolwentką filologii angielskiej w Poznaniu. Przez kilka lat po studiach podróżowałam i szukałam swojej drogi zawodowej. Z metodą HDE zetknęłam się na konferencji IATEFL, gdzie miałam możliwość wysłuchać wykładu Helen Doron. Z ogromną ciekawością pojechałam na kurs. W 2002 roku z niedowierzaniem mówiło się o uczeniu małych dzieci języka obcego. Energia i zapał naszej trenerki sprawiły, że szkolenie okazało się niezapomnianym przeżyciem. Kiedy rozpoczęłam samodzielną pracę z dziećmi, sama doświadczyłam jaką radość daje praca z najmłodszymi i uczenie stało się moją pasją. Zyskałam wówczas nie tylko nowy sposób na życie, ale również wspaniałych przyjaciół wśród innych pasjonatów metody Helen Doron.

Nauczyciele:

Justyna Sieradzan

IMG_5011

Wybierając filologię angielską dobrze wiedziałam, że chcę być nauczycielką. Jeszcze będąc studentką zdecydowałam się odbyć kurs pedagogiczny, żeby jak najlepiej przygotować się do wymarzonego zawodu. Jednak wciąż miałam wrażenie, że mogę zrobić więcej dla siebie i swoich uczniów. Szukałam metody, która nie zabije we mnie entuzjazmu do nauczania i pozwoli się rozwijać pracując wśród ludzi z pasją. Chciałam prowadzić zajęcia w małych grupach, mieć możliwość dostosowywania materiałów i tempa zajęć do uczniów, oraz uczyć w możliwie najbardziej naturalny sposób. Bardzo szybko przekonałam się, że praca w Centrum Helen Doron to dobry wybór.

Joanna Zgierska

Językiem angielskim pasjonuję się od wielu lat, dlatego jako kierunek studiów postanowiłam wybrać filologię angielską, by poznać jego wszelkie tajniki. Zamiłowanie do pracy z dziećmi odkryłam w sobie podczas wieloletniej służby w harcerstwie, gdzie na co dzień organizowałam czas dzieciom w różnym wieku. Z metodą Helen Doron pierwszy raz zetknęłam się na studiach. Zaciekawiła mnie niesztampowa forma zajęć, dzięki której dzieci czerpią przyjemność z uczenia się języka angielskiego i która nie ogranicza ich kreatywności. Dlatego cieszę się mogąc prowadzić zajęcia w naszym Centrum i obserwując postępy moich uczniów.

Daryna Nesterenko

nauczyciel Daryna Nestrenko

Jako absolwentka Narodowego Uniwersytetu Lingwistycznego w Kijowie, certyfikowany naczyciel metodą Helen Doron oraz uczestniczka kursów językowych English Global Camp (Wielka Brytania – Londyn, Mauritius – Port Louis, inne) posiadam niezbędną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe niezbędne w pracy nauczyciela j. angielskiego.
Moim zamiłowaniem są podróże i odkrywanie nowych miejsc, a także wspinaczka górska i bieganie. Moja dotychczasowa podróż zawiodła mnie do Bydgoszczy, gdzie miałam szczęście spotkać przyjazną i profesjonalną kadrę.
Jestem przekonana, że moja życzliwość i przyjazne usposobienie sprawi, że na lekcjach, które prowadzę dzieci będą czuły się bezpiecznie, komfortowo i radośnie.