• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Bydgoszcz Południe

 

Światowa Kampania Hello My World

Jak dzieci zmieniają świat

Pochodzą z 5 różnych kontynentów, a połączył je wspólny język i piękny cel. Dzieci z 34 krajów, reprezentujące różne kultury i tradycje, znalazły coś, co je łączy – każde z nich uczy się języka angielskiego, a to stwarza im pole do działania i niesienia pomocy. Pod koniec kwietnia ruszyła kampania „Hello My World”, czyli wielkie dziecięce przedsięwzięcie, którego celem jest ratowanie ginących gatunków zwierząt.

Kampania „Hello My Word” to międzynarodowa, społeczno-edukacyjna akcja zainicjowana przez szkołę języka angielskiego dla dzieci Helen Doron English. Koordynatorzy akcji, w ramach obchodów 30-lecia istnienia szkoły, postanowili oddać pałeczkę w ręce dzieci we wszystkich 34 krajach, w których znajdują się placówki. – Za pośrednictwem kampanii chcemy uczyć dzieci współpracy, wrażliwości i tego jak ważne jest myślenie o świecie, w którym żyjemy wraz z innymi – mówi Helen Doron, założycielka szkoły i twórczyni autorskiej metody nauczania języka angielskiego.

Razem w ważnej sprawie

Zachęcając dzieci do nauki języka angielskiego dajemy im narzędzie, dzięki któremu mogą komunikować się ze sobą i nawiązywać nowe relacje. Niezwykle istotne jest to, że ta dziecięca współpraca i energia przyniesie namacalne, piękne rezultaty. Co roku wycinanych jest tysiące hektarów lasów tropikalnych, które są domem m.in. dla orangutanów. Dzieci, za sprawą swojej kampanii wspierać będą jedną z międzynarodowych organizacji non profit, która prowadzi akcje przesiedleńcze i opiekuńcze dla tych najinteligentniejszych istot w świecie zwierząt.

Krok po kroku

Pierwszym etapem kampanii „Hello My World” była akcja edukacyjna przeprowadzona w szkołach Helen Doron na całym świecie przybliżająca problem ginących gatunków zwierząt. W kolejnym etapie dzieciaki z różnych zakątków świata nakręciły mnóstwo filmów, w których prowadzą kampanię uświadamiającą i pokazującą ich motywację pomocy orangutanom. Wszystkie filmy video dostępne są na stronie: www.helendoron.com/world/hello. Aby wspomóc akcję, wystarczy „like’ować” i udostępniać filmiki na Facebooku. Strona umożliwiała także zdobycie głębszej wiedzy na temat problemu naświetlanego przez kampanię.

W ramach tej kampanii zorganizowaliśmy dodatkowe lekcje dla naszych uczniów w Centrum oraz odwiedziliśmy uczniów Szkoły Podstawowej w Białych Błotach.

B2

 
Call Now Button