• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Chełm | Angielski dla dzieci i młodzieży

 

Zajęcia stacjonarne zawieszone

Poprzedni:

Szanowni Rodzice!
W związku z zaistniałą sytuacją, zajęcia stacjonarne w naszej szkole zostają zawieszone do 25 marca. W minionym tygodniu przeprowadziliśmy już kilka lekcji w formie on-line w różnych grupach wiekowych za pośrednictwem platformy ZOOM i spotkały się one z dużym entuzjazmem ze strony zarówno rodziców, jak i dzieci. Charakter zajęć wciąż pozostał ten sam, jedynie zmuszeni byliśmy zmienić miejsce odbywania zajęć. Zapewniamy, iż wciąż szukamy najlepszych rozwiązań i przygotowujemy się do odpowiedzialnego kontynuowania nauki, wywiązania się z naszych zobowiązań wobec Państwa i dzieci. Chcemy być z Wami. Wspierać Was, dostarczać inspiracji i uśmiechu. Wkrótce ruszamy z kolejnymi lekcjami on-line. Będziemy Państwa informować o szczegółach w sms-ach.

 
Call Now Button