• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Chorzów

 

Strefa rodzica

Szanowni Rodzice

 

 

Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Zapraszamy do aktywnego udziału w całym procesie edukacji językowej Waszej pociechy.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami umowy

 

Oto 9 zasad, które pomogą Państwu wspomóc Wasze dziecko w skutecznej nauce języka angielskiego:

1. Pamiętaj o słuchaniu płyt DWA razy dziennie.

2. Zachęcaj dziecko nie tylko do zbierania naklejek na zajęciach, ale wspieraj je także w okresach trudnych, np. kiedy dziecko jest już ZNUŻONE!

3. Obserwuj z zainteresowaniem postępy dziecka na zajęciach, POCHWAL je za wspaniałą pracę!

4. Rozmawiaj z naszym psychologiem nie tylko w razie problemów.

5. Uważnie przeglądaj kartę postępów dziecka w wirtualnym sekretariacie.

6. Zawsze ODRABIAJ ZAJĘCIA, na których dziecko było nieobecne.

7. Wszelkie problemy zgłaszaj w biurze i dyrekcji.

8. Bierz udział w atrakcjach przygotowanych przez Centrum, takich jak Bal Przebierańców, Misialia czy konkursy.

9. Pamiętaj, że dzieci lubią zabawę! MY UCZYMY PRZEZ ZABAWĘ!

Zajrzyj na stronę z grami językowymi: www.kangi-club.com (hasło do pobrania w sekretariacie szkoły)

 

 

Helen Doron po godzinach

Zapraszamy serdecznie na nasze zajęcia dodatkowe! Lektorzy oraz prowadzący dokładają wszelkich starań aby były one oryginalne i pełne atrakcji.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

 1. Kangi Club:  Zapraszamy na nasze bezpłatne zajęcia dodatkowe z języka angielskiego „Kangi Club”! Na zajęciach będziemy bawić się i grać po angielsku, a na koniec każdy zabierze ze sobą cały pakiet własnoręcznie wykonanych przez siebie prac.  Aktualne terminy zajęć podane są na naszym facebookowym fanpage’u oraz w Centrum.
 2.  Półkolonie letnie i zimowe: Wraz z Fundacją Edukacyjną „Kombinatory” co roku organizujemy tematyczne półkolonie letnie i zimowe dla dzieci w wieku 5- 12 lat. Oferujemy pełną opiekę, fascynujący program zajęć oraz wyżywienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.kombinatory.pl
 3. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju dodatkowe warsztaty. Współpracując z Fundacją Edukacyjną „Kombinatory” dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były dla dzieci ciekawe i rozwijały ich zainteresowania.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.kombinatory.pl
 4. Urodziny: Helen Doron wraz z Fundacją Edukacyjną „Kombinatory” zachęcają do zorganizowania niezapomnianych urodzin Państwa pociech!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą  w sekretariacie Centrum.
 5. Biblioteczka: Wszyscy uczniowie Centrum mogą skorzystać z anglojęzycznej Biblioteczki Kangiego. Wypożyczać książeczki można w sekretariacie, do czego serdecznie zachęcamy! Taki sposób spędzania wolnego czasu na pewno sprawi dzieciom wiele radości i poszerzy ich umiejętności językowe.

Polecamy nasze pomoce naukowe dla wszystkich dzieci, które uczą się języka angielskiego!

 1. Polecamy do pobrania darmową aplikację Fun with Flupe English Words na telefon lub tablet. Ta wspaniała multimedialna przygoda pomoże Waszym pociechom w przyswojeniu angielskich słówek! Wystarczy wejść na stronę helendoron.com, pobrać aplikację i wspaniale się bawić!

hd2. Polecamy Internetowe Radio Helen Doron dla naszych nastoletnich uczniów! Wystarczy wejść na www.helendoronradio.co i… zacząć słuchać.

3. Każdy nasz Student otrzymuje w trakcie roku szkolnego login i hasło do platformy internetowej Kangi Club. Czekają tam na niego ciekawe przygody i zagadki, oczywiście po angielsku!

 

kangi

4. Jeżeli Wasze dziecko uwielbia słuchać i śpiewać nasze piosenki zachęcamy do odwiedzin profilu Helen Doron Song Club na kanale youtube.com. Znajdą tam Państwo piosenki z niemalże wszystkich naszych kursów wraz z wciągającymi teledyskami!

songf

5. Aplikacja JWJ na telefon i tablet jest już do pobrania! Zapraszamy do pobrania aplikacji ze strony http://www.helendoron.com/jump-joey-magic.

Ważne: w telefonie należy najpierw zezwolić na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Google Play Store!
W telefonie należy wejść w: opcje>bezpieczeństwo>nieznane źródła>zezwalaj na instalację aplikacji ze źródeł innych niż sklep Play Store.
Następnie w przeglądarce internetowej na telefonie lub tablecie należy wejść na link, pobrać aplikację, zainstalować i korzystać!

 

Egzaminy Cabridge

Od 2012 roku współpracujemy z Cambridge English Language Assessment i jesteśmy autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi.

Testy YLE dostępne są na trzech poziomach trudności (Starters, Movers, Flyers). Monitorują one postęp w nauce języka i zachęcają dzieci do dalszej do pracy nad nim.

 
Call Now Button