• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Chrzanów

 

O nas

Nasze Centrum Helen Doron jest częścią Instytutu Edukacyjnego, w którego skład wchodzi również Centrum Języków Obcych Fluency, Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak i Akademia Robotyki. Od samego początku zależało nam na tym, aby było to miejsce szczególne, do którego dzieci będą przychodziły z przyjemnością i entuzjazmem. Proponujemy zajęcia dla dzieci w każdym wieku, oferując im programy nauczania najwyższej jakości. Nasza szkoła jako jedyna w naszym regionie ma prawo do używania metody Helen Doron, którą uczy się na świecie kilkaset tysięcy dzieci a w Polsce ponad 25 tys. Na nasze zajęcia zapraszamy dzieci wraz z rodzicami co oznacza, że w każdej chwili rodzice mogą być obecni na zajęciach i obserwować postępy dzieci. Zależy nam na kontakcie z rodzicem: Państwa współpraca z nami jest bardzo ważna i cieszymy się, ze tak wielu rodziców to docenia! Na zajęciach z młodszymi dziećmi oczywiście obecność rodziców jest obowiązkowa.

 
Call Now Button